رادها پودل: به خشونت علیه زنان در نپال پایان دهید

تا قانون خانواده برابر: در نپال در هفته سه مورد تجاوز گزارش می شود و بسیاری از موارد هم ازسوی زنان مورد تجاوز قرار گرفته مسکوت باقی می ماند. مسئله خشونت علیه زنان تنها مختص به کشوری خاص نیست و بحثی جهانی است. (این روزها هند شاهد اعتراضات گسترده در ارتباط با افزایش تجاوز و خشونت علیه زنان در این کشور است). ما معتقدیم صلح واقعی زمانی سراسر جهان را فرا خواهد گرفت که خشونتی علیه زنان وجود نداشته باشد زیرا اگر زنان نباشند صلحی هم وجود نخواهد داشت.

ما معتقدیم دولت نپال باید عزم خود را جهت پایان دادن به خشونت علیه زنان در این کشور که تبدیل به معضلی جدی شده است، به کار ببندند. زنان باید تشویق شوند که چنانچه مورد آزار و اذیت قرار می گیرند آن را به پلیس گزارش دهند و مطمئن باشند که عدالت در خصوص آنها اعمال خواهد شد و مجرمان به سزای عمل خود خواهند رسید. ما می دانیم درجامعه صلح بوجود نخواهد آمد مگر اینکه شهروندان آن جامعه بدون ترس از اعمال خشونت در مکان های عمومی، مکان های خصوصی و محل های کار خود بتوانند حضور داشته باشند.

برای رسیدن به این مهم و رساندن صدای اعتراض خود به دولتمردان و برای زدودن خشونت علیه زنان در نپال طوماری که در این خصوص تهیه شده است را امضاء نمایید:

http://www.change.org/petitions/rad…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.