معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده: غیرت دینی قالیباف تا به حال کجا رفته بود؟

معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده، با اشاره به تفکیک جنسیتی کارمندان شهرداری، گفت: معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده در رابطه با تفکیک جنسیتی کارمندان شهرداری، گفت: «چرا پس از گذشت ۹ سال از شهرداری آقای قالیباف تفکیک جنسیتی اجرا شده است؟ تا به حال غیرت دینی‌اش کجا رفته بود؟ چرا در سه سال اخیر این طرح به اجرا درنیامده است؟ این‌ها پرسش‌های موجود در جامعه است.»

به گزارش «شرق»، شهیندخت مولاوردی در نشست هم‌اندیشی با خبرنگاران حوزه زنان که روز یکشنبه در معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، افزود: اگر به پرسش‌های مطرح شده در زمینه بخشنامه تفکیک جنسیتی در شهرداری تهران پاسخ داده شود می‌توانیم به راهکارهایی دست یابیم. اگرچه ناهنجاری‌هایی ممکن است در روابط زنان و مردان وجود داشته باشد؛ اما نباید استثنا‌ها را به قاعده تبدیل کنیم.

وی افزود: «اگر به پرسش‌های مطرح‌شده در زمینه بخشنامه تفکیک جنسیتی در شهرداری تهران پاسخ داده شود، می‌توانیم به راهکارهایی دست یابیم. اگرچه ناهنجاری‌هایی ممکن است در روابط زنان و مردان وجود داشته باشد، اما نباید استثنا‌ها را به قاعده تبدیل کنیم.»

معاون رییس‌جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به موضع‌گیری‌های خود در زمینه تفکیک جنسیتی، گفت: «در ابتدا مصاحبه کوتاهی داشتم و با انجام لابی، چند نفر از اعضای شورای شهر در این زمینه موضع‌گیری کردند. رییس‌جمهور نیز در شورای اداری استان چهارمحال‌وبختیاری صحبت‌های خوبی در زمینه تفکیک جنسیتی کرده و تکلیف اعضای دولت را در این زمینه روشن کرده‌اند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.