سلطانخواه:فعاليت در مركز امور زنان و خانواده را تا انتصاب مسئول جديد ادامه مي‌دهم

خبرگزاري فارس: رئيس سابق مركز امور زنان و خانواده، با بيان اينكه براي من فرقي نمي‌كند در كجا تكليف خود را انجام دهم، گفت: در اين باره مصلحت بيشتر ملاك كار قرار دارد و فعاليت را در مركز امور زنان و خانواده تا جايگزين فردي ديگر از سوي رئيس جمهور رها نمي‌كنم.

نسرين سلطانخواه در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس، درباره علت رها كردن رياست مركز امور زنان و خانواده رياست جمهوري گفت: ما بايد طبق قانون يك مسئوليت را انتخاب مي‌كرديم به همين جهت ميثاق اعضاي شوراي شهر كه تا آخر در كنار هم بمانند و فرمايشات مقام معظم رهبري كه فرمودند ممكن است شما ظرفيت‌ها و استعدادهايي داشته باشيد كه بخواهيد در امور ديگر هم استفاده كنيد اما شورا بر همه آنها اصل است را مورد توجه قرار دادم.

وي ادامه داد: به هر حال اگر هر فردي در هر جايي به نحو شايسته تلاش كند مي‌تواند موفق باشد.

سلطانخواه در مقايسه كاركردي شوراي شهر و مركز امور زنان و خانواده تصريح كرد: به حسب كاركردي، موضوع شوراي شهر با مركز امور زنان و خانواده تفاوت دارد و به عنوان يكي از اعضاي شوراي شهر خارج از جنسيتي وظيفه دارم وظايف خود را به خوبي انجام دهم تا به نتيجه مطلوب برسد.

وي اضافه كرد: بر همين اساس، اين نكته كه زني موفق است كه بتواند مسائل زنان را در شوراي شهر پيگيري كند درست نيست بلكه موفقيت را در حيطه وظايف و مسئوليت‌ها تعريف مي‌كنيم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.