ميني‌بوس‌ مخصوص بانوان راه‌اندازي مي‌شود

مدير عامل شركت واحد اتوبوسراني تهران از راه اندازي ون‌هاي مخصوص بانوان (ميني‌بوس‌هاي 11 نفره) در آينده نزديك خبر داد.

محمد احمدي بافنده در گفت و گو با خبرنگار اجتماعي فارس با اشاره به استقبال مديريت شركت واحد از مشاركت بانوان براي فعاليت در سيستم حمل و نقل، تصريح كرد:برخي از خانم‌ها تمايل دارند كه وارد اين سيستم شوند از اينرو شركت واحد اتوبوسراني آمادگي لازم را براي ثبت و راه اندازي شركت‌هاي خصوصي حمل و نقل با مديريت بانوان را دارد.

وي افزود:به تبع راه اندازي اين شركت‌ها، رانندگان زن نيز براي جابجايي مسافران خانم با استفاده از خودروهاي ون (ميني‌بوس‌هاي 11 نفره) وارد عرصه خواهند شد و شرايط براي تردد آسان بانوان فراهم مي شود.

مدير عامل شركت واحد اتوبوسراني تهران در خصوص زمان راه‌اندازي خودروهاي ون در سطح شهر تهران بر اساس اظهارات شهردار تهران، تاكيد كرد:شهردار تهران تا خرداد ماه مهلت راه اندازي سيستم ون را به عنوان يكي از بخش‌هاي مكمل سيستم حمل و نقل عمومي را به مديريت شركت واحد داده است و اميدواريم با اتمام كارها در مهلت داده شده از تيرماه شاهد تردد اين خودروها در سطح شهر باشيم.

وي درخصوص نرخ كرايه ون‌ها گفت:كرايه اين خودروها يا بر اساس نرخ ميني بوس‌ها و يا نرخ خطوط ريالي اتوبوسراني تعيين خواهد شد.

احمدي بافنده عبور از خط ويژه را يكي ديگر از امتيازات خودروهاي ون خواند و افزود:اين خودروها در همان 90 خط فعلي ميني بوسراني فعاليت خواهند كرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.