عضو فراكسيون اكثريت مجلس: نمايندگان خواستار برخورد قاطع نيروي انتظامي با پديده بدحجابي شدند

عضو كميسيون فرهنگي مجلس هفتم گفت: نمايندگان در نامه‌‏اي به رييس‌‏جمهور درخواست معترضان به بدحجابي براي برخورد با بدحجابي را مطرح مي‌‏كنند.

به گزارش خبرنگار پارلماني” ايلنا” علي‌‏اكبر ناصري، نماينده بابل در جمع معترضان به بدحجابي كه مقابل مجلس تجمع كرده بودند، گفت: جمعي از نمايندگان متن تذكري را خطاب به وزير كشور امضا كرده‌‏اند و درآن خواستار برخورد قاطع نيروي انتظامي با پديده بدحجابي كه در تعارض بنيادي با امنيت اجتماعي است، شدند.

وي تاكيد كرد: اميدواريم مجموعه جامعه احساس ويژه به اين هجمه شكننده دشمن كه از طريق ماهواره و بي حجابي دارد، داشته باشند.

ناصري، همچنين از تهيه تذكري به رييس‌‏جمهور خبر داد كه نمايندگان از رييس‌‏جمهور دين‌‏مدار درخواست كنند در رابطه با حجاب توجه بيشتر و ويژه داشته باشد.

نماينده بابل، همچنين در حاشيه تجمع در پاسخ به يكي از افراد حاضر در تجمع كه پرسيد؛ اگر فردا جمعي از خانم‌‏ها در مقابل مجلس تجمع كنند و خواستار تصويب قانوني براي آزادي حجاب شوند، برخورد مجلس چيست؟ گفت: مجلس برخورد خواهد كرد و مدعي اين هنجارشكني و بي‌‏حجابي و حرمت شكني آنها خواهد شد.

وي ادامه داد: مثل اين است كه عده اي در مقابل مجلس بيايند و بخواهند عرق بخورند و ورق بازي كنند، حشيش و هرويين توزيع كنيد و بگويند كه مجلس بايد از ما حمايت كند.

عضو كميسيون فرهنگي تصريح كرد: دشمن در طول صد سال توان مقابله را نداشت، از طريق بي‌‏حجابي و اشاعه فحشا فضاي اسلامي جامعه را شكست.

وي در پاسخ به معترض ديگري كه گفت؛ مگر مجلس خانه ملت و ميزان راي ملت نيست؟ گفت: ميزان راي ملت است، براساس قانون اساسي و باورهاي ديني و اعتقادات ملي است.

ناصري تاكيد كرد: مجلس و دولت ملزم نيستند كه ماهواره و فرهنگ استعماري را حمايت كنند كه در ضديت با منافع ملي است.

وي در مورد ميزان راي ملت است، گفت: امام فرمود كه ميزان راي كدام ملت است، ملتي كه جوان و جان خودش را براي اسلام فدا مي‌‏كند، اگر ملت بخواهد مقابل اسلام بايستد، راي آن ملت ارزش ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.