فرمانده نيروي انتظامي: زنان داراي پوشش‌هاي نامناسب ، بيشتر طعمه شيادان قرار مي‌گيرند

فرمانده نيروي انتظامي گفت: بسياري از زناني كه با پوشش‌هاي بد در جامعه ظاهر مي‌شوند طعمه شيادان قرار گرفته و به انحراف كشيده مي‌شوند.

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، سردار اسماعيل احمدي مقدم درحاشيه افتتاح نمايشگاه تجهيزات پليس و ايمني در جمع خبرنگاران افزود: مطابق بررسي‌هاي انجام شده بيشترين پرونده‌هاي تجاوز به عنف كه در كشور تشكيل مي‌شود، نشان مي‌دهد متهمان طعمه هاي خود را بيشتر ازكساني كه رعايت هنجارهاي اخلاقي را نمي‌كنند، انتخاب مي‌كنند.

وي فرار از منزل را يكي از موضوعاتي كه با عدم رعايت هنجار به وجود مي‌آيد توصيف كرد و گفت: يكي از اقداماتي كه بعد از عدم رعايت هنجارهاي اجتماعي انجام مي‌شود موضوع فرار از منزل است كه اين افراد عموما بعد از فرار از منزل در دام شيادان گرفتار شده و حتي در مواقعي دست به خودكشي مي‌زنند.

فرمانده نيروي انتظامي در ادامه در پاسخ به سوالي درخصوص چگونگي ادامه وضعيت تردد زوج و فرد خودروها در تهران گفت: جهت‌ كارآمدسازي عبورو مرور چاره‌اي جز اين اقدام نداشتيم و فعلا نيز راهكار جايگزيني نداريم.

وي ادامه داد: مطابق ارزيابي‌هاي انجام شده افرادي كه منازل آنها در محدوده طرح قرار گرفته است رضايت كمتري دارند ولي در مجموع مطابق نظرسنجي 87 درصد از مردم تهران از اجراي اين طرح راضي هستند.

سردار احمدي مقدم گفت: هر گونه تصميم در خصوص لغو اجراي طرح تردد زوج و فرد خودرو در تهران منوط به تصميم‌گيري شوراي عالي ترافيك است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.