شوراي فرهنگي اجتماعي زنان مقرر كرد: تعيين اولويتهاي آموزش بهداشت جنسي در مدارس

شوراي فرهنگي اجتماعي زنان در چهار صد و چهل و يكمين جلسه اين شورا از دكتر فيروزي، به جهت دستيابي به علم پيوند ضايعات نخاعي تقدير كرد.

به گزارش سرويس زنان ايسنا در اين جلسه كه با حضور خانم دكتر فيروزي و ارائه گزارشي از طرح موفقيت‌آميز وي در دستيابي به علم پيوند ضايعات نخاعي و مشكلات موجود در طول تحقيق، برگزار شد، شوراي فرهنگي اجتماعي زنان خواستار قدرداني شايسته از اين پژوهشگر توسط مسؤولان شد.

همچنين در اين جلسه با توجه به طرح مسايل و مشكلات بودجه امور زنان در جلسات گذشته، شوراي فرهنگي اجتماعي زنان مقرر كرد جمع بندي نظري اعضا در خصوص بودجه امور زنان طي نامه‌اي به رييس‌جمهور ارسال شود.

بر اساس گزارش نماينده وزارت كشور از نشست استانداران در مشهد كه در جلسه ارائه شد، مقرر شد مشكل بودجه دفاتر امور زنان استانها با امضاي استانداران 30 استان كشور براي رييس‌جمهور ارسال شود تا دولت بتواند با استفاده از فرصت تهيه متمم بودجه، مشكل پيش آمده در بودجه امور زنان را رفع كند.

همچنين در اين جلسه با اشاره به فعاليت رابطين بهداشت در مدارس و آشنا كردن دانش‌آموزان با مسايل بهداشت جنسي و مبارزه با ايدز، ضمن تاكيد بر ضرورت اين آموزشها پيشنهاد شد وزارت بهداشت و آموزش و پرورش با تعيين اولويتهاي آموزشي، موضوع سنجي و برنامه‌ريزي دقيق براي اين آموزشها متناسب با مقتضيات سني دانش‌آموزان از بروز مشكلات احتمالي طرحهاي فعلي جلوگيري كند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.