دبيرخانه دائمي پژوهشي- ترويجي فرهنگ پوشش و آراستگي تاسيس مي‌‏شود

تهران- خبرگزاري كار ايران

معاونت فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران شمال، از برگزاري سومين همايش پوشش و آراستگي با عنوان “نور مستور” خبر داد.

به گزارش ايلنا،‌‏ زهرا ابراهيمي، معاون فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران شمال، در اين خصوص، گفت: سومين همايش پوشش و آراستگي در راستاي اطلاع‌‏رساني از بحث پوشش مناسب و ارائه يك الگوي شايسته و همچنين آگاهي از بحث پوشش در فرهنگ ديني و حمايت‌‏هاي علمي كه در پشت اين فرهنگ قرار دارد، برگزار مي‌‏شود.

وي افزود: مبحث پوشش تاكنون بيشتر از منظر ديني مورد توجه قرار گرفته است و اين معاونت در نظر دارد؛ با برگزاري سومين همايش پوشش و آراستگي كه مختص دانشجويان است، به بررسي ديدگاه‌‏هاي علمي و روانشناسي در اين زمينه بپردازد و سعي شده است تا با توجه به فرهنگ ديني و ايراني الگوي مناسبي ارائه شود.

وي، موضوعات اين همايش را پيگيري بحث و پوشش و آراستگي در سطح دانشگاه و جامعه و نيز پاسخگويي به شبهات دانشجويان و اعضاي هيات علمي عنوان كرد و از تاسيس دبيرخانه دائمي پژوهشي- ترويجي فرهنگ پوشش و آراستگي خبر داد.

وي گفت: در آينده نزديك فعاليت ترويجي اين دبيرخانه عملي خواهد شد.

معاون فرهنگي واحد تهران شمال گفت: در سومين همايش پوشش و آراستگي سعي شده است؛ از نظرات استادان برجسته ديني و روانشناسي استفاده شود تا اين همايش همراه با ديدگاه‌‏هاي علمي و روانشناسي مورد تجزيه و تحليل قرار گيرد.

گفتني است؛ 2 همايش قبلي پوشش و آراستگي به ترتيب براي روساي واحدهاي منطقه 8 دانشگاه آزاد اسلامي اعضاي هيات علمي برگزار شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.