طراحي الگوهاي اشتغالزايي براي زنان چهارمحال و بختياري

ایسنا : مشاور استاندار چهارمحال و بختياري در امور بانوان از تصويب 3 طرح پژوهش مرتبط با مسايل زنان در كار گروه پژوهش‌ آمار و فناوري اطلاعات خبر داد.

طرح پژوهشي بررسي نقش زنان در اقتصاد روستايي استان، بررسي مسايل اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي زنان استان و مطالعه و طراحي الگوهاي اشتغالزايي براي زنان استان عناوين طرح‌هايي است كه پس از تصويب اجرايي شده و به مسايل زنان خواهند پرداخت.

مشاور استاندار چهارمحال و بختياري اظهار اميدواري كرد: با اجراي اين طرح‌ها اطلاعات اساسي در خصوص زنان استان جمع‌آوري شود تا برنامه‌ريزي آينده مسؤولان بر اساس يافته‌هاي علمي پژوهشي انجام شود.

وي در ادامه خاطرنشان كرد: با انجام پژوهش‌هاي اصولي در حوزه زنان مي‌توان با توجه به شرايط استان و نيازهاي واقعي و امكانات موجود جامعه زنان طرح‌ها و برنامه‌هاي مفيدي براي پيشبرد وضعيت آنها ارائه كرد.

سلطاني با اشاره به توسعه مشاركت سياسي به عنوان اولويت كاري، سال 84 دفتر امور بانوان استانداري چهارمحال و بختياري تاكيد كرد: در سال جاري توسعه مشاركت سياسي زنان، تغيير و اصلاح نگرش مسؤولان و جامعه نسبت به زنان، امنيت اجتماعي زنان و توجه و رفاه آنها، تقويت و توانمندسازي تشكل‌هاي غيردولتي و افزايش زمينه‌هاي اشتغال زنان به عنوان اولويت در دستور كار دفتر امور بانوان قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.