شهردار اردبيل واکمن يك خبرنگار را ضبط كرد

شهردار اردبيل در بازديد از محل احداث پل روگذر پيرعبدالملك به جاي پاسخ دادن به پرسش هاي خبرنگار يك نشريه محلي واكمن وي را گرفته و از بازپس دادن آن خودداري كرد.

اكبر نيكزاد، شهردار اردبيل كه از محل احداث پل روگذر در منطقه پيرعبدالملك بازديد مي كرد در رفتاري خارج از عرف، واكمن خبرنگار آواي اردبيل را گرفته و به وي گفت: «براي گرفتن واكمن فردا به دفترم مراجعه كن» و پس از اين اقدام با لحني غيرمنطقي به تمسخر خبرنگار نشريه آواي اردبيل پرداخت.

پس از مطلع شدن خبرنگاران اردبيلي از وقوع اين اتفاق، پنج تن از خبرنگاران نشريات مختلف در محل اجراي طرح حاضر شده و خواستار پاسخ گويي شهردار در خصوص اين واقعه شدند كه نيكزاد با بي اعتنايي تمام در پاسخ خبرنگاران گفت: «علت گرفتن واكمن را نمي دانم» و سپس بدون توجه به انتقاد خبرنگاران به سرعت محل واقعه را ترك كرد.

احداث پل روگذر در منطقه تاريخي پيرعبدالملك اردبيل توسط شهرداري اردبيل در دو ماه اخير با انتقادات گسترده كارشناسان شهري و مردم منطقه روبرو شده است.

خبرنگار آواي اردبيل نيز پرسشهايي را در خصوص وضعيت و انتقادات مطرح شده در قبال اين طرح از شهردار اردبيل پرسيده بود كه با چنين برخوردي مواجه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.