محبوبه مقدم در سلول انفرادي زندان اوين است

کانون زنان ایرانی: هیچ خبری از محبوبه مقدم, دانشجوي مطالعات زنان دانشگاه علامه طباطبايي دردست نیست ،فقط گفته می شود سه هفته پیش بازداشت و به یکی از سلول های انفرادی زندان اوین منتقل شده است.اما هیچکس از نهاد بازداشت کننده ،دلیل و چگونگی بازداشت او خبری ندارد.

هنوز هيچ منبعي دليل دستگيري او را عنوان نكرده‌است و خانواده مقدم نيز تا كنون هيچ اطلاع‌رساني در اين زمينه نداشته‌اند و در پاسخ به خبرنگاران گفته اند که علاقه ای به رسانه ای کردن موضوع زندانی شدن فرزندشان ندارند،چرا که ممکن است وضع او را بدتر کند.

پيگيري ها براي آنكه از وضعيت محبوبه مقدم اطلاعي به دست آيد محدود شد به گفت و گو با تعدادي از دوستان او و برخي دانشجويان مطالعات زنان دانشكده علوم اجتماعي علامه طباطبايي.

يكي از دوستان اش اعلام كرد كه خانوده‌اش نه فقط هيچ علاقه اي به اطلاع رساني در باره بازداشت فرزندشان ندارند ،بلکه موضوع زندان رفتن او را هم كتمان و اعلام كرده‌اند كه اوبه مسافرت رفته است.

بر اساس اظهارات دوستان مقدم او در كرمانشاه دستگیر شده است.محبوبه مقدم آنچنانچه دوستان اش درباره او مي‌گويند فعال اجتماعی نیست و در حوزه هاي تئوريك فعال بوده ، به ويژه در حوزه زنان مقالاتي در زمينه بررسي جايگاه زن در اشعار ميرزاده عشقي داشته و رويكرد نوشتاري را بيش از فعاليت هاي جنبشي پي گيري مي‌كرده است.

نزدیک به یک ماه است كه از او خبري نيست. آخرين اس ام اسي كه براي دوستان‌اش ارسال كرده، تاريخ 7 شهريور است و بعد از آن نه شماره همراهش را جواب مي‌دهد و نه دوستان‌اش خبري از او به دست آورده‌ اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.