همايش آسيب‌هاي اجتماعي و زنان برگزار مي‌شود

فراخوان همايش آسيب‌هاي اجتماعي و زنان، علل و راهكارها، با حمايت سازمان ملي جوانان برگزار مي‌شود.

به گزارش سرويس «اجتماعي» ايسنا، اين همايش با هدف اطلاع‌رساني و تبيين آسيب‌هاي اجتماعي، بررسي عوامل و ساختارهاي آسيب‌زاي اجتماعي، ارائه راهكارها و برنامه‌هاي مقابله با عوامل آسيب‌زا با اولويت راهكارها و برنامه‌هاي پيشگيرانه در حوزه زنان و خانواده برگزار مي‌شود.

تبيين بايسته‌ها و وظايف نيروي انتظامي در جهت انجام وظايف و ماموريت‌هاي محوله در حوزه زنان و خانواده و بررسي و نقد عملكرد دستگاه‌ها و سازمان‌هاي مرتبط با اين حوزه با رويكرد پيشگيري از بروز جرايم و آسيب‌ها،‌ از ديگر اهداف برگزاري همايش آسيب‌هاي اجتماعي و زنان است.

اين همايش از سوي دفتر امور بانوان وزارت كشور، پژوهشكده خانواده، مركز امور زنان و خانواده، معاونت اجتماعي ناجا و سازمان ملي جوانان برگزار مي‌شود و مقالات در چهار حوزه امنيتي (جرايم)، خانواده، اجتماعي ـ سياسي و اجتماعي ـ فرهنگي دريافت و بررسي مي‌شود.

علاقمندان مي‌توانند آثار خود را تا تاريخ 15 آذرماه سال جاري به نشاني دبيرخانه هماي واقع در تهران، خيابان كريمخان زند، خيابان خردمند شمالي، شماره 131، واحد شش و هشت ارسال كنند و يا براي كسب اطلاعات بيشتر به سايت سازمان ملي جوانان و پليس مراجعه كنند.

مقالات ارسال شده بايد مستدل و علمي باشد و از طرح مطالب شعاري و احساسي و تخريبي خودداري شود. مقالات از 15 صفحه 300 كلمه‌اي كمتر و از 30 صفحه بيشتر نباشد. همچنين مقالات ارائه شده مسترد نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.