آرمان صداقتی، بهنام سپهرمند و مازيار سميعی به درخواست وزارت اطلاعات در بازداشت ماندند

آرمان صداقتی، بهنام سپهرمند و مازيار سميعی به درخواست وزارت اطلاعات در بازداشت ماندند، اميرکبير
خبرنامه اميرکبير: از ميان نزديک به ۲۰ دانشجويی که ديروز توسط نيروهای امنيتی بازداشت و به تدريج تا ساعات اوليه بامداد امروز آزاد شدند، ۳ دانشجو به درخواست وزارت اطلاعات در بازداشت باقی ماندند و برای انجام تحقيقات تحويل مامورين اين وزارتخانه شدند.

به گزارش خبرنامه اميرکبير، در پی تجمع روز گذشته دانشجويان در دانشگاه علامه، آرمان صداقتی، عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی اميرکبير، بهنام سپهرمند، عضو انجمن دموکراسی خواه دانشگاه تهران، و مازيار سميعی، دانشجوی محروم از تحصيل دانشگاه علامه، به همراه جمعی ديگر از دانشجويان دستگير شدند.

نيروهای امنيتی و انتظامی در حالی که از روز گذشته به تدريج دانشجويان بازداشت شده را آزاد کرده بودند، به درخواست وزارت اطلاعات صداقتی، سپهرمند و سميعی را در بازداشت نگاه داشتند. از محل نگه داری اين سه دانشجو و زمان آزادی آن ها اطلاعات دقيقی در دست نيست.

آرمان صداقتی يکی از دانشجويان فعال دانشگاه اميرکبير است که با دريافت حکم قطعی يک ترم محروميت از تحصيل از ابتدای سال تحصيلی به دانشگاه ممنوع الورود شد. اين دانشجو عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشگاه اميرکبير نيز هست. صداقتی پس از اتمام تجمع روز گذشته در حال خروج از دانشگاه علامه دستگير شد.

بهنام سپهرمند از فعالين دانشگاه تهران و از دانشجويان دموکراسی خواه اين دانشگاه است. مازيار سميعی نيز به علت فعاليت های دانشجويی اش در دانشگه علامه، حکم محروميت موقت از تحصيل دريافت کرده است. سپهرمند و سميعی اوايل برگزاری تجمع در حالی که قصد داشتند وارد دانشگاه علامه شوند توسط مامورين امنيتی به طرز وحشيانه ای بازداشت شدند و در خيابان مورد ضرب و شتم اين نيروها قرار گرفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.