اولين زن راننده اتوبوس در بندر عباس

نخستين راننده زن كه درسازمان اتوبوسراني شهرداري بندرعباس فعاليت دارد معتقداست:زنان هم مي‌توانند بخوبي از عهده كارهاي بزرگ برآيند وبه شايستگي به جامعه خود خدمت كنند.

راحيل امامدادي ‪ ۲۴‬ساله و متاهل كه شهروندان بندرعباس را روزانه در مسير ميدان برق تا كوي ملت اين شهر جابجا مي‌كند، شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا از علاقه فراوان خود به رانندگي سخن گفت و افزود: از اينكه در خدمت شهروندان به خصوص بانوان هستم، خوشحالم و برخورد مناسب آنان مرا در انجام وظيفه‌ام مصمم‌تر كرده است.

وي كه داراي گواهينامه پايه يك مي‌باشد و روزانه ‪ ۱۲‬نوبت مسافران را جابجا مي‌كند،اظهارداشت:اگر در جامعه در حال توسعه و رو به پيشرفت ما هركس به فراخور توانايي خود درسرنوشت جامعه سهيم شود، قطعاروندسازندگي و توسعه شتاب و جان تازه مي‌گيرد.

امامدادي ضمن قدرداني ازاتوبوسراني شهرداري بندرعباس به دليل همكاري و تعامل سازنده با وي، بهترين مشوق خود را برخورد شايسته‌بانوان مسافر عنوان كرد.

وي با اشاره به اينكه احساس امنيت و آسايش بخصوص براي بانوان، احساس بسيار خوبي است اظهارداشت:از اينكه مي‌بينم بانوان در كمال آسايش و راحتي به مقصد خود مي‌رسند، خرسندم و لذت مي‌برم.

وي اظهار اميدواري كرد بانوان با توجه به توانايي‌هاي خود و ظرفيت‌هاي موجود جامعه هر چه بيشتر در عرصه تلاش و سازندگي براي ساختن شهري زيباو با نشاط ، بيش از پيش مشاركت كنند و سهيم شوند.

امامدادي داراي مدرك ديپلم علوم تجربي است و قبلا به عنوان مربي آموزشگاه رانندگي در بندرعباس مشغول بكار بوده است.

منبع:ايرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.