آرايشگاه‌ها و درمانگاه‌ها سوژه پسر زن‌نما براي زورگيري از زنان

پسر جواني كه با پوشيدن لباس زنانه به آرايشگاه‌هاي بانوان و درمانگاه‌ها مراجعه كرده و با تهديد چاقو اقدام به زورگيري از زنان مي‌كرد، از سوي پليس ورامين دستگير شد.

به گزارش خبرنگار«حوادث» ايسنا، اواخر آبان ماه امسال، مسؤول يكي از مراكز درماني قرچك به كلانتري 18 قرچك ورامين رفت و در مقابل ماموران شكايتي را اعلام كرد.

اين مرد به پليس گفت: چندي پيش شخصي با پوشيدن لباس زنانه به درمانگاه آمد و پس از مدتي رفت و آمد به اتاق‌ها به سراغ دو پرستار زن رفته و با تهديد چاقو وجوه نقد آنها را به سرقت برد و فرار كرد. پس از فرار اين متهم، دو پرستار اعلام كردند كه متهم، مردي ملبس به لباس زنانه بوده است.

با اعلام اين شكايت، ماموران كلانتري با تشكيل پرونده، اقدامات پليسي را براي شناسايي و دستگيري اين زورگير زن‌نما آغاز كردند و در اولين شاخه از تحقيقات، پليس احتمال داد كه اين مرد زورگير مجددا به اين مركز درماني مراجعه مي‌كند، از اين رو مركز درماني به صورت نامحسوس تحت كنترل قرار گرفت.

مدتي از حضور پليس در اين مكان نمي‌گذشت كه صبح يك روز، شخص مشكوكي با مشخصاتي مطابق با متهم زورگير قصد ورود به درمانگاه را داشت و ماموران احتمال دادند اين شخص همان زورگير زن‌نماست. بدين تريتب به سرعت وارد عمل شده و او را دستگير و به كلانتري ورامين منتقل كردند.

اين متهم به نام «محسن ــ ن» 24 ساله پس از انتقال به كلانتري با دو مالباخته مواجهه حضوري شد و هر دو پرستار موفق به شناسايي او شدند.

وي در بازجويي‌هاي پليسي مدعي شد: به مواد مخدر از نوع حشيش اعتياد دارد و براي تامين هزينه خريد مواد با پوشيدن لباس زنانه به درمانگاه‌ها و آرايشگاه‌هاي زنانه رفته و سپس با تهديد چاقو از زنان وجه نقد زورگيري مي‌كرده است.

با اعترافات بدست آمده، وي با قرار صادره روانه زندان شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.