اعتراف تكان دهنده جوان قاتل :خواهرم را به جاي شوهرش كشتم

فارس: جوان 20 ساله‌اي كه خواهر خود را با انگيزه ناموسي به قتل رسانده بود مدعي شد خواهر را به جاي شوهرخواهرش به قتل رسانده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، عصر روز 19 آذر ماه سال جاري مأموران آگاهي تهران بزرگ از به قتل رسيدن يك دختر جوان با خبر شدند.

مأموران با حضور در صحنه دريافتند فردي به نام محمد 20 ساله خواهر 26 ساله خود به نام گلدسته را به قتل رسانده و سپس از محل متواري شده است.

روشن بازپرس شعبه سوم دادسراي امور جنايي تهران در تشريح حادثه و در خصوص اين پرونده، گفت: با تلاش مأموران آگاهي تهران مخفيگاه محمد در رباط كريم شناسايي شد و سرانجام وي در روز 22 ماه جاري در مخفيگاهش دستگير شد.

وي ادامه داد: محمد در اعترافاتش مدعي شد شوهر گلدسته كه پسر عمويش بوده است معتاد بوده و براي خرج و مخارج اعتياد خود گلدسته را به دوستانش مي‌فروخته است. وي نيز براي حفظ آبروي خانوادگي‌اش گلدسته را با روسري خفه كرده و به قتل رسانده است.

محمد در بازجويي مدعي شد شوهر گلدسته پسر عمويش بوده و ابتدا قصد داشته وي را به قتل برساند اما زماني كه شوهر گلدسته از ايران فرار مي‌كند و از فساد اخلاقي خواهرش اطمينان حاصل مي كند وي را به قتل مي‌رساند.

وي در تشريح چگونگي به قتل رساندن گلدسته گفت: ابتدا وي را به بهانه تفريح به باغي كه در آن كار مي‌كردم بردم و زماني كه گلدسته در باغ مشغول قدم زدن بود به وي هشدار دادم تا از تن فروشي دست بردارد اما وي قبول نكرد و با هم درگير شديم و در نهايت با بستن روسري‌ به دور گردن گلدسته وي را خفه كردم.

محمد افزود: در اين زمان از كار خود پشيمان شدم اما ديگر نتوانستم كاري انجام دهم ترس تمام وجودم را فرا گرفت و براي دفن كردن جسد گلدسته با برادر ناتني خود تماس گرفته و از وي كمك خواستم و با كمك وي گلدسته را در باغ دفن كردم.

روشن افزود: در حال حاضر تحقيقات براي مشخص شدن صحت ادعاي محمد در خصوص تن فروشي گلدسته ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.