کنترل کوچه خوابگاه دختران دانشگاه پلی تکینک با آئینه

خبرنامه امیرکبیر: مدیریت دانشگاه امیرکبیر در اقدامی عجیب در یکی از خوابگاههای دختران این دانشگاه اقدام به نصب آئینه ای کرده است که با آن می توان دانشجویان را از ابتدای کوچه تا محل درب خوابگاه کنترل کرد.

این آئینه در مقابل دید نگهبان بصورتی نصب شده است که تمامی رفت و آمدهای دانشجویان این خوابگاه بویژه با دانشجویان پسر قابل کنترل و مشاهده است. این اقدام که به تازگی صورت گرفته با اعتراض چند دانشجوی خوابگاه مواجه شد و نگهبان خوابگاه در مقابل مخالفت دانشجویان با این اقدام اظهار کرد که این کار تنها برای آنکه دختران دانشجو مورد تعرض موتور مزاحمین خیابانی قرار نگیرند نصب شده است. وی هم چنین خطاب به دانشجویان گفته است که مگر شما نسبت به خود تردید دارید که از این اقدام می ترسید؟!

به گقته دانشجویان خوابگاه مرادی واقع در کوچه رشت، این اقدام در مورد خوابگاههای دیگر این دانشگاه نیز بزودی صورت خواهد گرفت. به گزارش خبرنامه امیرکبیر، دانشجویان این اقدام را آشکار در راستای محدود کردن هر چه بیشتر دختران دانشجو دانسته و گفته اند که در واکنش به این اقدام اعتراضاتی را ترتیب خواهند داد.

از ابتدای سال جاری اقدامات مدیریت دانشگاه امیرکبیر و بویژه امور خوابگاهها اعتراضات متعدد دانشجویان را بر انگیخته است. این اقدام مدیریت دانشگاه در حالی است که کمبود امکانات رفاهی این دانشگاه در اضافه کردن ظرفیت اتاق های دانشجویان و نیز کیفیت غذای آنان آشکار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.