مسئولین كميته انضباطي دانشگاه شهید بهشتی: پوشیدن چکمه خودنمایی است

کمیسیون زنان دفتر تحکیم وحدت: در ادامه سياست هاي برخورد با دانشجویان در دانشگاه شهيد بهشتي و در آستانه سال نو بيش از ۶۰ دانشجو که اکثریت آنها دختران دانشجو هستند، به كميته انضباطي احضار شدند.

این احضارهای گسترده به دلیل اعتصاب غذای دانشجویان این دانشگاه در روز تاسوعا می باشد که هم اکنون کمیته انضباطی این دانشگاه دانشجویانی را که دست به اعتصاب غذا زده بودند با دلایلی نظیر بدحجابي، عدم رعايت حريم روابط با نامحرم و … به کمیته انضباطی احضار کرده اند.

در میان دانشجویان احضار شده دانشجویان دکترا که در برخی موارد به عنوان استاد هم مشغول به کار هستند، دیده می شوند.

این احضار گسترده دانشجویان به کمیته انضباطی و رفتار و عملکرد مسئولین این کمیته باعث نارضایتی دانشجویان و برخی از کارکنان و مسئولین دانشگاه از رفتار محمدصادق داداشی رئیس کمیته انضباطی، شده است.

در یکی از موارد یکی از دانشجویان دختر دانشگاه شهید بهشتی که از فعالین صنفی دانشگاه نیز است، به علت پوشیدن چکمه به کمیته انضباطی احضار شده است. مسئولین کمیته انضباطی پوشیدن چکمه را برابر با «خودنمایی» عنوان کرده اند.

به نظر می رسد این احضارهای گسترده دانشجویان و به خصوص فعالین صنفی در دانشگاه شهید بهشتی در پیش از تعطیلات نوروز، برای سرکوب خواسته های این دانشجویان است تا با نزدیک شدن به زمان انتخابات اعتراضی در این دانشگاه صورت نگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.