مشاور رييس‌جمهور: زنان می‌توانند با دوچرخه و موتورسیکلت به سرکار بروند

ایونا: مشاور رسانه‌ای رييس‌جمهور گفت: بايد زمینه‌ای فراهم كنیم كه زنان ما بتوانند سوار دوچرخه شوند .

به گزارش خبرنگار سرويس سياسي خبرگزاري زنان ” ايونا” ، مهدی كلهر‌ مشاور رسانه‌ای رييس‌جمهور با اعتقاد بر این‌كه باید زمینه‌ای فراهم كنیم كه زنان ما بتوانند سوار دوچرخه شوند، گفت: چطور در زمان گذشته زنان ما وقتی سوار الاغ می‌شدند، مشكلی نداشت ولی اكنون سوار دوچرخه شدن مشكل دارد؟ این مشكل یك مشكل فرهنگی است كه باید برطرف شود و باید این زمینه را فراهم كرد كه زنان بتوانند با دوچرخه و موتورسیكلت مثلا به محل كار خود بروند .

مشاور رسانه‌ای رييیس‌جمهور در مورد شایعات مطرح شده درباره معرفی وی به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد به مجلس از سوی رييس‌جمهور گفت:‌ من نیز این شایعات و گمانه‌زنی‌ها را شنیده‌ام و از طرف برخی از دوستان از جمله از سوی ريیس‌جمهور نیز صحبت‌هایی با من شده، ولی من تمایلی برای پذیرش سمت و مسئولیت اجرایی ندارم.

مشاور رسانه‌ای ريیس‌جمهور با اشاره به مسوولیت‌های خود از زمان شهید رجایی تاكنون خاطرنشان كرد: من به دولت‌های گوناگون در جمهوری اسلامی كمك كرده‌ام و اكنون نیز كمك می‌كنم و حتی اگر آقای میرحسین نیز ريیس‌جمهور می‌شدند من به ایشان كمك می‌كردم .

كلهر با بیان این‌كه كسی كه به عنوان وزیر ارشاد انتخاب می‌شود باید به دنبال ایجاد تحول فرهنگی در جامعه باشد ، گفت: ما در حال حاضر اشكالات جدی در عرصه‌ فرهنگی داریم و بسیاری از مشكلاتی كه اكنون در جامعه به عنوان مشكل سیاسی به آن نگاه می‌شود، به نظر من مشكل فرهنگی هستند و ما باید به سمت تحول در عرصه فرهنگی حركت كنیم .

وی با بیان این‌كه تضارب آرا امر مفیدی است ولی تقابل چیز خوبی نیست گفت: من نه به عنوان كلهر بلكه به عنوان كسی كه دغدغه‌ فرهنگی دارد، برنامه‌هایی كه باید در عرصه فرهنگی اجرا شود را به ريیس‌جمهور و كسانی كه در این عرصه موثر هستند می‌دهم و به كسی كه به عنوان وزیر انتخاب می‌شود، كمك خواهم كرد .

وی ادامه داد: معتقدم 13 میلیونی كه به آقای موسوی رای دادند یكی از تقاضاهای بسیار مهم آن‌ها، ایجاد تحول فرهنگی در جامعه بود و اگر این مشكلات فرهنگی در جامعه برطرف نشود، جامعه دچار مشكلات بیشتری می‌شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.