دروغ صهيونيست‌ها در مورد ازدواج مردان فلسطينی با دختر بچه‌ها

ایونا: يك پايگاه خبري به بررسي تبليغات هفته‌هاي گذشته رژيم صهيونيستي عليه جنبش حماس براي مخدوش كردن چهره مردمي اين جنبش و شايعه پراكني اين رژيم در ازدواج مردان با دختربچه‌هاي فلسطيني پرداخت و نوشت: شايعه ازدواج مردان فلسطيني با دختربچه‌ها دروغ صهيونيست‌ها بود .

به گزارش سرويس بين الملل خبرگزاري زنان ” ايونا” ، پايگاه اينترنتي “پنجره‌اي به فلسطين در گزارشي به قلم خالد عمايره با بيان اين نكته كه اين روزها چهره پليد رژيم صهيونيستي در رسانه‌ها روز به روز بيشتر نمايان مي‌شود، افزود: پايگاه‌هاي اينترنتي صهيونيستي و طرفداران آنها براي مبارزه با اين واقعيت به تبليغات خبيثانه و سياهي متوسل شده‌اند.

وي با بيان اينكه طي اين هفته، تعدادي از پايگاه‌هاي اينترنتي صهيونيستي با انتشار گزارشي در مورد نوار غزه مدعي شده‌اند كه حماس دختران كمتر از ده سال را مجبور به ازدواج با نيروهاي خود مي‌كند، افزود: آنها با قرار دادن يك فايل ويديوئي بر روي پايگاه اينترنتي خود، تصاويري از مراسم ازدواج دسته جمعي 450 دختربچه را به نمايش گذاشته و مدعي شده‌اند كه اين مراسم در غزه برگزار شده است.

عمايره با يادآوري اينكه حماس يك شبكه خدمات اجتماعي وسيع را براي حمايت از مردم فلسطين تشكيل داده، گفت: حماس مراسم عروسي دسته جمعي براي زوج‌هاي فقير در غزه برگزار كرده بود تا بتواند به نوعي به اين زوج‌هاي جوان كمك مالي و انگيزه براي شروع زندگي جديد بدهد.

* شايعه ازدواج مردان فلسطيني با دختربچه‌ها دروغ صهيونيست‌ها بود

اين تحليلگر عرب با يادآوري اين نكته كه اسلام روابط جنسي پيش از ازدواج را ممنوع مي‌شمارد و مردان و زنان جوان را تشويق به ازدواج مي‌كند، گفت: به دليل پايبندي به سنت‌هاي اسلامي درخصوص لزوم نگاه نكردن به نامحرم، نوعروسان در غزه در مقابل جمعيت حاضر نشدند و در عوض دختر‌بچه‌هايي به صورت نمادين به جاي آنها آمده بودند.

عمايره به سخنان برخي از افراد حاضر در اين مراسم اشاره كرد و افزود: “احمد ابراهيم ” يكي از دامادهاي حاضر در اين مراسم، نهادهاي تبليغاتي صهيونستي را “بيمار ” توصيف كرد و با تشكر از حماس كه روياي وي را محقق ساخته است، گفت: حماس تلاش مي‌كند جامعه‌اي بدون فساد و بي‌بند و باري تشكيل دهد.

وي كه فرزند يكي از خانواده‌هاي آواره از روستاي “المجدل ” است ابراز اميدواري كرد كه حماس به حمايت مالي از جشن‌هاي عروسي دسته‌جمعي ادامه دهد.

ابراهيم در ادامه با اشاره به اينكه تلاش‌ صهيونيست‌ها براي تخريب چهره حماس به نتيجه نخواهد رسيد، افزود: نفرت صهيونيست‌ها از اسلام، نشان مي‌دهد كه حماس كاملاً درست عمل مي‌كند.

عمايره در ادامه مطلب خود با بيان اينكه ترس صهيونيست‌ها از اسلام باعث شده كه در هفته گذشته صدها پيام از جمله شايعه فوق در مورد حماس در اينترنت منتشر شود، تصريح كرد: با اين وجود تنها پايگاه‌هاي اينترنتي وابسته به مسيحيت صهيونيست و گروه‌هاي برتري‌طلب يهودي حاضر شدند اين اخبار و گزارش‌هاي دروغ را منتشر كنند .

بسياري از پايگاه‌هاي اينترنتي، از جمله رسانه‌هاي اسرائيلي وابسته به جناح راست، حاضر به انتشار اين اخبار نشدند چرا كه معتقد بودند انجام اين كار از اعتبار آنها كاسته و مخاطبان را نسبت به صداقت آنها بدگمان مي‌كند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.