برنامه‌اي براي زنان و دختران روستايي اردبيل

كانون زنان ايراني-مهین صدیقی:40دختر فارغ التحصيل از روستاهاي استان اردبیل پس از گذراندن آموزش هاي لازم و آشنايي با مسائل زنان مي توانند به عنوان رابط زنان روستايي شناخته شوند.

دبير كميته بانوان و جوانان استانداري اردبيل با اعلام این مطلب گفت :اعتبار برنامه 30203 كمكی در راستاي توسعه فعاليت هاي مربوط به زنان وارتقاي سطح شاخص هاي توسعه انساني است .

وی همچنین از اجراي” طرح آموزش و توانمند سازي دختران روستايي در كل استان” از محل اين برنامه در سال جاري خبر داد .و افزود:

در اين طرح 40دختر فارغ التحصيل از روستاهاي استان انتخاب مي شود و پس از گذراندن آموزش هاي لازم و آشنايي يا مسائل زنان مي توانند به عنوان رابط با زنان روستايي در ارتباط باشند.

پروانه رضا قلي زاده، حمايت از پايان نامه هاي كارشناسي ارشد ودكتري در زمينه زنان استان را از جمله اولويتهای مهم امور زنان ذكر كرد و از اعلام فراخوان به دانشگاهها در اين باره خبر داد.

همچنين در اين جلسه مدير كل صدا و سيماي مركز استان اردبيل با اشاره به برنامه هاي مختلف اين مركز در خصوص زنان از تهيه ي برنامه مستقل هفتگي با عنوان “سيماي زن” از مركز صدا و سيماي اردبيل خبر داد.

از بين طرح هاي تصويب شده 30203 حدود 50% در خصوص زنان و دختران روستايي است كه سال گذشته كمتر به اين امور پرداخته شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.