عضو اتاق بازرگانی ایران:تفکیک جنسیتی در شهرداری‌ها را قبول ندارم

عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران گفت: وجود تفکیک جنسیتی در شهرداری‌ها را نمی‌پذیرم. امروز دیگر بحث زن یا مرد بودن مهم نیست بلکه افرادی که به مدیریت کلان آشنایی دارند بایستی در سمت های اجرایی قرار بگیرند.

عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: برای شهرداری اصفهان به من پیشنهاد شده و من با احترام به اعضای شورای شهر و پیشنهادی که به من کرده‌اند ظرف ۴۸ ساعت آینده پاسخ خواهم داد و در این خصوص تصمیم گیری خواهم کرد.

فاطمه سادات مقیمی ادامه داد: به هرحال برای مدیریت چنین شهری نیاز به برنامه مدون هست و نمی‌توان یک شبه تصمیم گرفت اما در صورتی که به این نتیجه برسم که برای این سمت کاندیدا شوم برنامه خود را برای اداره شهر اصفهان آماده خواهم کرد.

وی در خصوص اینکه قرار است اولین زن شهردار یک کلان شهر مذهبی شود، گفت: من از نظر مذهبی و اعتقادات مشکلی ندارم که الان دغدغه آن را داشته باشم. مذهب و اعتقاد باید درون انسان‌ها وجود داشته باشد. علم مدیریت، روش شناخت از جامعه و هدف گذاری مهم‌ترین اصول برای پست‌های اجرایی است.

مقیمی افزود: من وجود تفکیک جنسیتی در شهرداری‌ها را نمی‌پذیرم امروز دیگر بحث زن یا مرد بودن مهم نیست بلکه افرادی که به مدیریت کلان آشنایی دارند بایستی در سمت‌های اجرایی قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.