تداوم فشارها بر شادی صدر

میدان زنان: باوجود اینکه سبحانی، بازپرس شعبه دوم دادسرای امنیت تهران بیش از ده روز است دستور استرداد وسایل شادی صدر و خانواده اش را صادر کرده است، مقامات بند ۲۰۹ زندان اوین از اجرای این دستور خودداری می کنند.

این گزارش حاکی از آن است که وکلای وی تاکنون دو بار به زندان اوین مراجعه کرده اند و هربار با عدم اجرای دستور قضایی مواجه شده اند.

همچنین با وجود آزادی شادی صدر در تاریخ ۶ مرداد با قرار کفالت ۵۰ میلیون تومانی، در روزهای اخیر تماسهای مکرری از سوی مراجع ناشناس با منزل و محل کار وی گرفته شده است حاکی از تداوم فشارها بر این فعال حقوق زنان دارد.

شادی صدر، روز جمعه ۲۶ تیر در بلوار کشاورز دستگیر شد و ماموران اطلاعات، پس از اینکه کلیه وسایل شخصی وی را که در کیف خود به همراه داشت از جمله گوشی موبایل و دوربین عکاسی را ضبط کردند، به خانه او مراجعه کردند و مقدار زیادی از وسایل وی از جمله کلیه مدارک شناسایی از جمله شناسنامه، مدارک کاری از جمله پروانه و دفترچه وکالت و همینطور هارد کامپیوترهای شخصی همسر و فرزندش را با خود بردند. با گذشت بیش از یک ماه از آزادی وی هیچیک از این وسائل تاکنون مسترد نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.