آموزش اینترنتی بچه‌داری و خانه‌داری برای مادران انگلیسی

خبرگزاری فارس: ضعف آموزش های دوران کودکی و نوجوانی باعث شده است که مادران انگلیسی برای پیدا کردن راه های درست حل مشکلات بچه‌داری و خانه داری به اینترنت روی آورند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی تلگراف، آلیسون پالمر، یکی از اعضای اصلی بنیان گذار پایگاه اینترنتی «کلوپ مادران بد» در این رابطه می گوید: پایگاه اینترنتی ما با هدف آموزش راههای درست بچه داری و خانه داری به مادرانی که نمی دانند چگونه مشکلات خانه را حل کنند تاسیس شده است.

او می افزاید: البته نام «کلوپ مادران بد» را به صورت طنز و برای زنانی انتخاب کرده ایم که احساس نیاز به یک مشاوره قابل اعتماد در همه جزئیات زندگی خود می کنند.

پالمر می گوید: در این کلوپ اینترنتی حتی این مسئله که برای نهار یا شام چه غذایی امروز مناسب تر است سئوالات و مشاوره هایی صورت می گیرد و گاه حتی آموزش آشپزی هم بین کاربران صورت می گیرد.

شایان ذکر است که سایت مذکور ۴۰۰۰ کاربر دائمی و هر روزه دارد و در طول یک ماه ۵ میلیون بار به سایت این موسسه مراجعه صورت گرفته است.

آلیسون پالمر معتقد است که از طریق این سایت ضعف دوران کودکی و نوجوانی این دختران که امروز مادران بی تجربه جامعه شده اند جبران می گردد.

وی همچنین می افزاید: از این طریق خصوصی ترین سئوالاتی که مادران به پرسیدن آن نیاز دارند به راحتی و بدون هیچ مشکلی پرسیده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.