اداره آمار آمریکا: عدم پایبندی به خانواده عامل فقر و نداری است

خبرگزاری فارس: یافته‌های محققان نشان داد پایبندی زنان به کانون گرم خانواده بهترین راه برای جلوگیری از فقر و نداری است.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی اداره آمار آمریکا زنانی که خانواده را به عنوان راه زندگی برگزیده‌اند در مقایسه با آنها که از طریق غیرخانواده و مطابق فرهنگ غربی زندگی می‌کنند کمتر دچار فقر و نداری می‌شوند.

آمار این پایگاه نشان می‌دهد زنانی که در خانواده‌های سنتی فرزنددار شده‌اند بسیار کمتر از زنانی که از طریقی غیر از خانواده فرزنددار شده‌اند دچار فقر می‌شوند.

مطابق آمارهایی که محققان آمریکایی به اداره‌ آمار این کشور ارائه کرده‌اند فقر در میان زنانی که با فرهنگ آمریکایی زندگی می‌کنند و بدون ازدواج از طریق دیگر فرزنددار شده‌اند بیش از ۴ برابر زنانی است که در خانواده‌ طبیعی فرزنددار شده‌اند.

آمارها نشان می‌دهد ، در حالی که ۱۲ درصد مادران ازدواج کرده در آمریکا در فقر به سر می‌برند ۵۰ درصد مادران ازدواج نکرده آمریکا فقیر هستند.

شایان ذکر است که آمارهای مذکور حاکی از آن است که فقر در این زمینه کاملاً بدون ارتباط به دیگر قواعد و قوانین شهروندی و نژادی است و تقریباً در میان همه‌ زنان (چه سیاه و چه سفید) که از طریقی غیر از ازدواج فرزنددار شده‌اند برابر است و حتی در میان زنان مهاجر که تابعیت آمریکایی ندارند برابر با زنانی است که تابعیت آمریکایی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.