شورای فرهنگی اجتماعی زنان مقرر کرد: تعیین اولویتهای آموزش بهداشت جنسی در مدارس

شورای فرهنگی اجتماعی زنان در چهار صد و چهل و یکمین جلسه این شورا از دکتر فیروزی، به جهت دستیابی به علم پیوند ضایعات نخاعی تقدیر کرد.

به گزارش سرویس زنان ایسنا در این جلسه که با حضور خانم دکتر فیروزی و ارائه گزارشی از طرح موفقیت‌آمیز وی در دستیابی به علم پیوند ضایعات نخاعی و مشکلات موجود در طول تحقیق، برگزار شد، شورای فرهنگی اجتماعی زنان خواستار قدردانی شایسته از این پژوهشگر توسط مسؤولان شد.

همچنین در این جلسه با توجه به طرح مسایل و مشکلات بودجه امور زنان در جلسات گذشته، شورای فرهنگی اجتماعی زنان مقرر کرد جمع بندی نظری اعضا در خصوص بودجه امور زنان طی نامه‌ای به رییس‌جمهور ارسال شود.

بر اساس گزارش نماینده وزارت کشور از نشست استانداران در مشهد که در جلسه ارائه شد، مقرر شد مشکل بودجه دفاتر امور زنان استانها با امضای استانداران ۳۰ استان کشور برای رییس‌جمهور ارسال شود تا دولت بتواند با استفاده از فرصت تهیه متمم بودجه، مشکل پیش آمده در بودجه امور زنان را رفع کند.

همچنین در این جلسه با اشاره به فعالیت رابطین بهداشت در مدارس و آشنا کردن دانش‌آموزان با مسایل بهداشت جنسی و مبارزه با ایدز، ضمن تاکید بر ضرورت این آموزشها پیشنهاد شد وزارت بهداشت و آموزش و پرورش با تعیین اولویتهای آموزشی، موضوع سنجی و برنامه‌ریزی دقیق برای این آموزشها متناسب با مقتضیات سنی دانش‌آموزان از بروز مشکلات احتمالی طرحهای فعلی جلوگیری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.