صدور حکم دو ترم تعلیق برای دبیر انجمن اسلامی دانشکده اقتصاد علامه

کمسیون زنان دفتر تحکیم وحدت: بنابر گزارش خبرنامه دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی روز یک شنبه کمیته انضباطی دانشگاه علامه مهدیه گلرو دبیر انجمن اسلامی دانشکده اقتصاد این دانشگاه را به دو ترم تعلیق از تحصیل با احتساب سنوات محکوم کرد.

مهدیه گلرو نیز در خصوص حکم خود به ایلنا گفت: وقتی برگه احضاریه کمیته انضباطی به دست من رسید، به این کمیته رفتم و با آقای پردیس، رییس کمیته انضباطی دانشگاه علامه طباطبایی صحبت کردم. وی اتهامات من را رهبری و برنامه‌‏ریزی تجمعات در دانشگاه، ایجاد بلوا و آشوب و تعطیلی کلاس‌‏ها عنوان کرد. گل‌‏رو تصریح کرد: کمیته انضباطی شامل افراد مشخصی است که بعد از تشکیل باید در حضور دانشجو حکم را به وی ابلاغ کنند، در حالی که این جلسه یا برگزار نشده است یا بدون حضور من برگزار شده است و این حکم تنها بعد از صحبت کردن با آقای پردیس برای من صادر شده است. وی افزود: حکم تعلیق من از این ترم که نیمی از آن گذشته، اجرا شده است در حالی که طبق قانون حقوق دانشجویی، باید این تعلیق را از ترم بعد منظور کنند. گل‌‏رو گفت: درحکم من آمده است که بنا بر شکایت مسوولان دانشکده، این حکم صادر شده است، در حالی که رییس دانشکده در صحبت با من از این مساله ابراز بی‌‏اطلاعی کرد و در تماس تلفنی وی با رییس دانشگاه ایشان هم گفت که از ماجرا خبر ندارد و نمی‌‏خواهد وارد این قضایا شود.

همچنین همچنین این خبرنامه پنج شنبه از ممنوع الورود شدن ۲۱ دانشجوی دانشگاه علامه خبر داد. ماندانا چترچی، فهیمه شجاع،، حمیده حسینی،، مهدیه گلرو، آیدین اخوان، مریم سیدکریمی ،عسل اخوان شش تن دانشجوی دختری هستند که ممنوع الورود شده اند . دیگر دانشجویان ممنوع الورد عبارتند از : مرتضی اصلاحچی، علیرضا ارشادی فرد، علیرضا موسوی، امیرحسین ایرجی، مجید دریُ، سعید فیض الله زاده، کوروش جنتی، مازیار سمیعی، صادق شجاعی، فرهنگ سلامی، امیر یعقوبعلی، رشید اسماعیلی، ایرج طباطبائی و حمید قهوه چیان

ماندانا چترچی دانشجوی ادبیات دانشگاه علامه و دبیر کانون زنان این دانشگاه در گفتگو با کمیسیون زنان تحکیم گفت موفق شده از رئیس حراست دانشگاه نامه ای بگیرد که بتواند تا پیش از تشکیل جلسه کمیته انظباطی در دانشگاه حاضر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.