طراحی الگوهای اشتغالزایی برای زنان چهارمحال و بختیاری

ایسنا : مشاور استاندار چهارمحال و بختیاری در امور بانوان از تصویب ۳ طرح پژوهش مرتبط با مسایل زنان در کار گروه پژوهش‌ آمار و فناوری اطلاعات خبر داد.

طرح پژوهشی بررسی نقش زنان در اقتصاد روستایی استان، بررسی مسایل اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی زنان استان و مطالعه و طراحی الگوهای اشتغالزایی برای زنان استان عناوین طرح‌هایی است که پس از تصویب اجرایی شده و به مسایل زنان خواهند پرداخت.

مشاور استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار امیدواری کرد: با اجرای این طرح‌ها اطلاعات اساسی در خصوص زنان استان جمع‌آوری شود تا برنامه‌ریزی آینده مسؤولان بر اساس یافته‌های علمی پژوهشی انجام شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: با انجام پژوهش‌های اصولی در حوزه زنان می‌توان با توجه به شرایط استان و نیازهای واقعی و امکانات موجود جامعه زنان طرح‌ها و برنامه‌های مفیدی برای پیشبرد وضعیت آنها ارائه کرد.

سلطانی با اشاره به توسعه مشارکت سیاسی به عنوان اولویت کاری، سال ۸۴ دفتر امور بانوان استانداری چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: در سال جاری توسعه مشارکت سیاسی زنان، تغییر و اصلاح نگرش مسؤولان و جامعه نسبت به زنان، امنیت اجتماعی زنان و توجه و رفاه آنها، تقویت و توانمندسازی تشکل‌های غیردولتی و افزایش زمینه‌های اشتغال زنان به عنوان اولویت در دستور کار دفتر امور بانوان قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.