زوج پیر روسی پس از ۶۰ سال همدیگر را پیدا کردند

فارس: زمانی که «آنا کوژلوف» پیرمردی را در مقابل خود و در برابر خانه‌اش در دهکده‌ای در سیبری دید خشکش زد و چیزی را که چشمانش می‌دید، باور نمی‌کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از دیلی تلگراف، در برابر او “بوریس” ایستاده، مردی که ۶۰ سال پیش با او ازدواج کرده بود آخرین باری که این دو یکدیگر را دیده بودند ۳ روز پس از ازدواج و زمانی بود که “بوریس” برای پیوستن به واحد خود در ارتش سرخ خانه را ترک کرده بود.

زمانی که او بازگشت “آنا” رفته بود او و خانواده‌اش تحت سیاست‌های استالین به تبعید داخلی مجبور شده بودند و هیچ نشانی نیز از آن‌ها در دسترس نبود.

اما هم اکنون حدود نیم قرن بعد آن‌ها باز هم یکدیگر را دیدند. یک اتفاق فوق‌العاده باعث شد تا آن‌ها در یک روز به خانه روستایی خود و دهکده‌ای که در آن‌جا ازدواج کرده بودند بازگردند.

آنا می‌گوید: «من فکر کردم چشمانم اشتباه می‌کنند. مرد آشنایی را دیدم که به من نزدیک می‌شد، چشمانش به مرد خیره شده بود. قلبم به سرعت می‌زد. می‌دانستم اوست. با خوشحالی فقط گریه می‌کردم.»

“بوریس” که هم اکنون ۸۰ ساله است برای رفتن به مزار پدر و مادرش به دهکده آمده بود. زمانی که از ماشین پیاده شد، “آنا” را در کنار خانه قدیمی خود دید. خانه‌ای که تنها ۳ روز پس از ازدواج در آن زندگی کرده بودند.

آنا می‌گوید بعد از تبعید مادرش از او می‌خواستند تا ازدواج کند و قصد داشته تا وی را متقاعد کند که نرسیدن هیچ‌گونه نامه و پیغامی از طرف شوهرش نشان می‌دهد که او نیز ازدواج کرده است اما وی راضی نشده است و سرانجام مادرش با کتک زدن و پاره کردن همه عکس‌ها و نامه‌های بوریس او را مجبور به ازدواج با مردی دیگری می‌کند.

بوریس نیز نهایتاً ازدواج می‌کند و کتابی را نیز درباره زنی که تنها ۳ روز با او زندگی کرد و هیچ وقت دیگری او را ندید می‌نویسد.
در زمانی که این دو همدیگر را در دهکده خود ملاقات کردند همسران آن‌ها در گذشته بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.