دولت در بودجه ۸۷ اعتبار خاصی برای زنان در نظر نگرفت

مهر: عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به عدم پیشنهاد از سوی دولت ، در بودجه سال آینده اعتبارات خاصی به زنان اختصاص داده نشده است.

عشرت شایق در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص اعتبارات مربوط به زنان در بودجه سال آینده، افزود: بودجه سال ۸۷ کاملا متفاوت با بودجه سالهای گذشته بود و با توجه به ماموریتها و طرحهای مشخص اعتبارات تخصیص یافت و به تصویب رسید.

وی ادامه داد: اما درارتباط با بودجه زنان ، اعتبار خاصی توسط دولت به مجلس نیامده بود به همین دلیل در اعتبارات سال آینده برای زنان بودجه مشخص و جداگانه ای در نظر گرفته نشده است.

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در خصوص ارائه پیشنهاد از سوی نمایندگان زن مجلس برای برنامه های زنان، تاکید کرد: ما پیشنهاداتی در این رابطه مطرح کردیم اما تعداد نمایندگان زن مجلس تنها ۱۳ نفر است به همین دلیل نمی توانیم کار زیادی انجام دهیم و باید دولت خود در بودجه پیشنهاداتی در این خصوص مطرح می کرد.

شایق گفت: البته بسیاری از اعتبارات برای حفظ بنیان خانواده ، کودکان بی سرپرست ، دانشجویان و … بطور غیرمستقیم مربوط به زنان می شود اما بطور خاص بودجه ای برای زنان در نظر گرفته نشده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.