جایزه «مهتاب میرزایی» پنج‌شنبه اهدا می‌شود

ایونا: مراسم اهدای سومین دوره‌ی جایزه‌ی مهتاب میرزایی و تقدیر از همکاران فصلنامه‌ی «نگاه نو» روز پنج‌شنبه (هشتم مردادماه) برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی خبرگزاری زنان ” ایونا” ، این مراسم در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن (مرکز دایره‌ المعارف بزرگ اسلامی) برپا خواهد شد.

مهتاب میرزایی (متولد آبان‌ماه ۱۳۶۰) همکار جوان فصلنامه‌ی «نگاه نو» ششم تیرماه سال ۱۳۸۵ به جهان دیگر پر کشید.

فصلنامه‌ی «نگاه نو» برای زنده نگاه داشتن یاد و نام این همکار و برای ابراز احترام به او، تقدیم جایزه‌ای به نام «جایزه‌ی مهتاب میرزایی» را در برنامه‌ی سالانه خود قرار داده است.

جایزه‌ی مهتاب میرزایی در هر سال به پدیدآورنده یا پدیدآورندگانی تقدیم می‌شود که اثری از ایشان (داستان، مقاله، ترجمه، نقد، عکس، شعر، طراحی و…) در فصلنامه‌ی «نگاه نو» به چاپ رسیده است و خوانندگان «نگاه نو» آن اثر را، با رأی خود، به عنوان اثر برتر انتخاب کرده‌اند.

به گزارش ایونا ، جایزه‌ی مهتاب میرزایی برای سال ۱۳۸۷ (سومین دوره) به مترجم و مولفی تقدیم خواهد شد که خوانندگان « نگاه نو »، با آرای‌ خود، ایشان را به عنوان بهترین مترجم مقاله و بهترین نویسنده‌ی مقاله سال ۱۳۸۷ برگزیده‌اند .

در این روز، از دو نویسنده و مترجم نیز که در ۱۸ سال گذشته، بیش از ۳۰ اثر از ایشان در این نشریه به چاپ رسیده است و از دو همکار دیگر فصلنامه تقدیر خواهد شد. جوان‌ترین همکار هم که اثری از او در سال ۱۳۸۷ در « نگاه نو » به چاپ رسیده ، در این روز جایزه خواهد گرفت.

جایزه‌ی مهتاب میرزایی برای سال ۱۳۸۵ (اولین دوره) به رضا رضایی (بهترین مترجم مقاله) و برای سال ۱۳۸۶ (دومین دوره) به دکتر محمدرضا نیکفر (بهترین نویسنده‌ی مقاله) و دکتر عزت‌الله فولادوند (بهترین مترجم مقاله) اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.