برای مادر سبزها، بانوی استوار


سلام خانم رهنورد

من و بسیاری از دوستان سبزم تا همین چند ماه پیش شما را نمی شناختیم. تا انتخابات شد. شما را لحظه لحظه کنار همسرتان دیدیم، با او بودید، همراه او، ما طرفدار همسرتان بودیم‌، اما وقتی شما را بیش تر شناختیم، فمیدیم، طرفدار موسوی بودن همان طرفدار رهنورد بودن است. شما دست در دست همسرتان ، محکم و استوار در برابر دشمنان زن آزاد مسلمان ایستادید. شما توانایی های یک بانوی ایرانی، اسلامی و البته آزاد را به نمایش گذاشتید.

آنان از همان ابتدا آنقدر از این حضور شما ترسیدند که نتوانستند حتی در مناظره ها خشم و ترس خود را از شما،پنهان کنند و گفتند: بگم! بگم! اما امروز من می گویم.

بانوی سبزها

ما را با اندیشه ات مادری کردی. روح لطیفت در بیانیه های مهندس پیدا بود. استواریت در عمق نگاهت‌، ما را دلگرم می کرد و آنان را می ترساند.

مادر سبزها

روزهای سختی را گذراندی. هر وقت می شندیدم کسی در مورد شما حرفی ناشایست می زند، آنقدر عصبانی می شدم که انگار به مادر خودم گفته. شما نتنها همیشه در کنار همسرتان بودید، بلکه دل فرزندانتان را گرم می کردید.

بانوی استواری های سبز
آنان اکنون که بعد از مدت ها دیده اند، اندیشه ی شما نتنها با حرف ها و تهمت های پوچشان لطمه نمی بیند، بلکه محکم تر و پابرجاتر می شود، امروز دست به حمله ی فیزیکی به شما زده اند. مقاومتتان را سپاس می گویم. آرزو می کردم در آن لحظه آنجا بودم که تا حد توانم مانعشان شوم. اندیشه تان را سپاس می گویم. شما مادر سبز ها هستید. مادر فرزندش را از عصاره وجودش، بی دریغ می نوشاند و شما مادر ما هستید، چون ما را از اندیشه سبزتان بی دریغ نوشاندید.

بانوی آزاد مسلمان

شما صاحب نامتان را در مثال یک زن امروزی به نمایش گذاشتید و آن ها خود را با صاحب نامتان طرف کردند.

بانوی استوار

از زمانی که فهمیدم به شما حمله شده، آرام ندارم، قرار ندارم، نمی توانم خشمم را فرونشانم، فقط و فقط می توانم برایتان آرزوی صحت و سلامتی نمایم.

برگرفته از موج سبز آزادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.