رئیس بسیج خواهران: دوره آموزشی «افسران جوان جنگ نرم» باعث ارتقاء خبرنگاران زن میشود

خبرگزاری فارس: رئیس بسیج خواهران کشور با اشاره به نخستین دوره آموزشی افسران جوان جنگ نرم گفت: دوره آموزشی افسران جوان جنگ نرم باعث ارتقاء خبرنگاران زن در عرصه خبررسانی می‌شود.

مینو اصلانی در گفت‌وگو با خبرنگار زنان باشگاه خبری فارس «توانا » گفت: به منظور ارتقاء سطح خبرنگاران زن و بسیج جامعه زنان کشور، نخستین دوره آموزشی افسران جوان جنگ نرم برگزار شد.

وی درباره این دوره آموزشی افزود: در این دوره ۶۸ نفر از دانشجویان زن علاقه‌مند به حوزه خبر و خبررسانی به مدت ۲ هفته تحت آموزش‌های تخصصی قرار می‌گیرند.

اصلانی تصریح کرد: مقابله با مسائل خبری به خصوص در جوی که دشمن برای رسیدن به مقاصد خود از جنگ نرم استفاده می‌کند، از زمینه‌های برگزاری این دوره است.

وی با بیان اینکه این دوره‌ها باعث ارتقای سطح علمی خبرنگاران می‌شود، ‌افزود: بعد از اتمام دوره‌های آموزشی‌، زنان آموزش دیده در همه حوزه‌ها به خصوص حوزه زنان و خانواده مسلط می‌شوند.

اصلانی اظهار داشت: البته این دوره تنها دوره تئوری است و افراد آموزش دیده طی یک دوره ۶ ماهه به صورت عملی نیز آموزش می‌بینند.

رئیس بسیج خواهران کشور اضافه کرد: این دوره‌‌ها با هماهنگی بسیج خواهران کشور و خبرگزاری زنان «ایونا» در این خبرگزاری برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.