حبس زنان خبرنگار در اتاق حراست سالن بسکتبال تبریز

مسئولان حراست استادیوم بستکتبال در را روی خبرنگاران زن قفل کردند

در دیدار دوم فینال لیگ برتر بسکتبال ایران که عصر روز سه‌شنبه، هفدهم بهمن‌ماه، بین تیم‌های شهرداری تبریز و مهرام تهران، در تبریز برگزارشد، دو زن خبرنگار، از دو روزنامه‌ی ورزشی ایران که برای پوشش خبری این دیدار از تهران به تبریز سفر کرده بودند و کارت خبرنگاری از وزارت ورزش و جوانان هم داشتند، با ممانعت مسؤولان حراست، اجازه‌ی ورود به سالن محل برگزاری مسابقه را پیدا نکردند.

مسئولان حراست سعیده فتحی و هدیه خطیبی را به یک اتاق هدایت کردند و سپس در بر روی آنها قفل کردند.

مسئولان حراست استادیوم بستکتبال در را روی خبرنگاران زن قفل کردند

‎روز گذشته هم به این دو خبرنگار اجازه ورود به سالن داده نشده بود در حالی که برخی اطرافیان فدراسیون به آنها گفتند برای بازی فردا(امروز ) این مشکل را برطرف مى کنند. همچنین این خبرنگاران تاییدیه وزارت ورزش و کارت پوشش خبرى به همراه داشتند اما وقتى می خواستند وارد سالن شوند، با ممانعت ماموران روبرو شدند.
اتفاق عجیب تر جایی بود که آنها به یک اتاق هدایت شدند و سپس در بر روی آنها قفل شد!
خبر محبوس شدن دو خبرنگار زن در سالن توانا تبریز در حالی رسانه ای شد که امروز رامین طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال در محل برگزاری مسابقه تیم های شهرداری و مهرام در  تبریز حضور داشت.
امروز با حضور رامین طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال در محل برگزاری مسابقه انتظار می رفت مشکل ورود خبرنگاران خانم  به سالن برطرف شود اما چنین نشد و این دو خبرنگار در اقدامی توهین آمیز از سوی حراست سالن در اتاق زندانی شدند.
این خبرنگاران پیش از این در مسابقه های مختلف مردان با ورود به سالن ها وظیفه رسانه ای خود را انجام داده بودند و بارها در سالن بسکتبال آزادى به پوشش اخبار پرداختند اما این بار اتفاق عجیبی رخ داد.
بعد از پایان بازى ماموران در اتاق قفل شده را به روى خبرنگاران زن باز کردند و همه چیز را عادى جلوه دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.