بیانیه حزب موتلفه در خصوص حضور بانوان در ورزشگاهها

حزب موتلفه‌ اسلامی درباره‌ حضور بانوان در ورزشگاهها و مسابقات ورزشی بیانیه‌ای صادر کرد. به گزارش خبرگزاری”مهر”، در این بیانیه آمده است:

با توجه به تذکراتی که در روزهای اخیر توسط مراجع عظام و علمای اعلام راجع به حضور بانوان در مسابقات ورزشی داده شده است، حزب موتلفه اسلامی با تشکر وامتنان از همه علمای بزرگوار که در طول تاریخ پاسدار حقوق حقه آحاد مردم و منجلمه بانوان بوده اند، اطمینان دارد که شخص جناب آقای رئیس جمهور محترم نیز از تایید هر اقدامی که با شرع مطهر، اسلام مغایرت داشته باشد، خودداری خواهند نمود و مانند هر مسلمان دیگربرای نظر و تذکر مراجع تقلید احترام کامل داشته وخواهند داشت.

حقوق حقه بانوان وحضور گسترده آنان در صحنه های اجتماعی ، سیاسی و علمی مد نظر رهبر معظم انقلاب و مراجع عظام تقلید ومسئولان نظام بوده و هست ولی توجه به این نکته مهم که دشمن برای به ثمر رساندن تهاجم و شبیخون فرهنگی همه فضاهای فرهنگی و ورزشی و سیاسی را مد نظر دارد از نکاتی است که دراتخاذ هر تصمیمی باید مورد توجه کامل قرارگیرد.

بدون شک حفظ حرمت کامل بانوان در هر شرایطی از بدیهیات تفکردینی است و حفظ این حرکت در تجمعی که احساسات تماشاگران در برد یا باخت یک تیم ورزشی به اوج می رسد کاری غیر ممکن است وتقاضای ما از رئیس محترم جمهور این است که در ساماندهی اینگونه تجمعها با مشورت کامل صاحب نظران دینی و ورزشی اتخاذ تصمیم بنمایند.

بانوان نیز حق برخورداری از امکانات ورزشی و تفریحی با رعایت کامل موازین اسلامی را دارا هستند ولی اعمال مدیریت صحیح از طرف سازمان تربیت بدنی جمهوری اسلامی مورد تقاضای همه مردم است.

از بانوان محترم کشور و رسانه های گروهی این انتظار است که خود مراقبت لازم را در خنثی کردن توطئه دشمنان که نظر قطعی بر ایجاد تفرقه بین مردم ،دولت و مراجع عظام را دارند معمول بفرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.