۱۹۳ راننده زن اتوبوس و ۵۸۱ زن راننده باری در جاده‌ها فعالند

مدیرکل حمل و نقل مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از فعالیت ۱۹۳ راننده خانم در بخش ناوگان مسافری و ۵۸۱ نفر در ناوگان باری خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، داریوش باقرجوان مدیرکل حمل و نقل مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در یک برنامه زنده رادیویی درباره علت سوانح جاده‌ای اظهار کرد: هر سه عامل جاده، ناوگان و نیروی انسانی (راننده) به یک اندازه در سوانح جاده‌ای اثرگذارند و نقش مهمی دارند.

وی افزود: خروجی این ۳ عامل اگر در وضعیت مطلوب باشند، رانندگی مناسب و اگر یکی از آنها نامطلوب باشد، به سوانح جاده‌ای و بروز تلفات می‌انجامد.

مدیرکل حمل و نقل مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به اینکه دنیای امروز دنیای حرفه‌ای هاست، گفت: هر فردی که وارد هر شغلی می‌شود باید حرفه‌ای باشد و به آن شغل به صور عمقی تسلط داشته باشد.

باقرجوان در پاسخ به انتقاد یک بانوی راننده اتوبوس بین شهری در خصوص خرابی راه‌ها به خصوص در استان‌های شرقی و جنوب شرقی کشور یادآور شد: ۱۹۳ بانوی راننده در بخش ناوگان مسافری و ۵۸۱ بانو نیز در بخش ناوگان باری در جاده‌ها تردد دارند.

وی تأکید کرد: هر جا رانندگان احساس کردند کیفیت راه‌ها آزاردهنده است به پیامک سازمان راهداری (۲۰۰۰۱۴۱) خرابی راه را گزارش دهند تا همکاران ما در سازمان راهداری اقدام بهینه سازی مسیر مذکور کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.