هشدار فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ :مسافران زن از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند

تهران ، خبرگزاری سینا – مژگان فرجی

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ گفت : با توجه به سرقت از افراد در پوشش مسافر یا راننده ، به مردم به ویژه زنان هشدار داده می شود که از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

سردار “مرتضی طلایی” در دفتر نظارت همگانی ناجا در جمع خبرنگاران ، افزود :در فصل تابستان با توجه به افزایش اوقات فراغت جوانان ، عوامل انتظامی در پارکها افزایش می یابند و پارکهای سطح شهر تهران به طور کامل پوشش داده می شود.

وی خاطر نشان کرد : ناجا پارکها را به نحوی زیر نظر پوشش خود قرار می دهد که افراد بدون نگرانی در این مراکز تفریحی حضور یابند.

طلایی تصریح کرد : ناجا برنامه نظارتی کاملی برای ۲۰ حوزه آموزشی ، فرهنگی ، تفریحی ، هنری و ورزشی پیش بینی کرده تا اولیا بدون دغدغه و نگرانی فرزندان خود را به این مراکز بفرستند.

فرمانده نیروی انتظامی در خصوص افزایش ساعات کار بعضی از واحدهای صنفی در تابستان گفت: جلساتی با اتحادیه های این صنوف برگزار کرده ایم و مقرر شده واحدهای واجد شرایط و معتبر شناسایی و به ناجا معرفی شوند .

به گفته طلایی ساعات کار مراکز معتبری که از سوی اتحادیه ها به ناجا معرفی می شود از یک بامداد به سه بامداد افزایش می یابد و بعضی ها از این واحدها شبانه روزی خواهند شد.

وی با اشاره به افزایش کار مراکز آموزشی و تفریحی در فصل تابستان افزود : مراکز آموزشی باید مجوز لازم را داشته باشند و از فعالیت مراکز فاقد مجوز جلوگیری خواهد شد.

سردار طلایی با تاکید بر اینکه فعالیت های مربوط به انضباط اجتماعی همچنان در سطح شهر انجام می شود، تصریح کرد : موتور سواران ، رانندگان و شهروندان باید مقررات را رعایت کنند و با رعایت اصول امنیتی برای تامین انضباط ، نیروی انتظامی را یاری دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.