رییس یوفا از اظهاراتش در مورد فوتبال زنان دفاع کرد

ایرنا : “لنارت یوهانسون” رییس اتحادیه فوتبال اروپا / یوفا/ از اظهارات خود در مورد فوتبال زنان دفاع کرد و گفت، هدف وی ارتقا بیشتر این رشته است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از لندن، قدرتمندترین مرد فوتبال اروپا روز گذشته با بیان اینکه فوتبال زنان باید با استفاده از ظاهر بازیکنان سطح خود را بالا ببرد، جنجال آفرید.

رییس یوفا با وجود این به روزنامه تایمز اظهار داشت: تمام آنچه من گفتم این بود که قابلیت بازاریابی فوتبال زنان بیشتر از مردان است.

وی افزود: آنها نیز گروهی از مردم هستند که باید و می‌توانند در ورزش فوتبال کاملا مورد حمایت قرار گیرند. تبلیغات در ورزش زنان باید اندکی متفاوت صورت گیرد و این امر به نفع آنان است.

یوهانسون ادامه داد: من از کشوری آمده‌ام که بیست سال پیش فوتبال زنان را معرفی کرد. نروژ و سوئد آغازگر همه چیز بودند بنابراین ما به‌این مسئله بسیار با جدیت توجه می‌کنیم. فوتبال زنان باید به اندازه فوتبال مردان جدی گرفته شود.

باوجوداین یوهانسون با اعتراف به اینکه ممکن است سخنان وی در مورد فوتبال زنان اشتباه بوده باشد، گفت: به این علت آن اظهارات را بیان کردم که به نظر می‌رسد آنها هرکاری می‌خواهند، انجام می‌دهند.

یوهانسون خاطرنشان کرد: تمام آنچه گفتم این بود که باید نیاز فوتبال زنان به جذب حمایت مالی و تبلیغات و همچنین کسب نتایچ مثبت درک شود. من هیچگاه قصد ناراحت کردن و یا انتقاد از فوتبال زنان را ندارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.