آرایشگاه‌ها و درمانگاه‌ها سوژه پسر زن‌نما برای زورگیری از زنان

پسر جوانی که با پوشیدن لباس زنانه به آرایشگاه‌های بانوان و درمانگاه‌ها مراجعه کرده و با تهدید چاقو اقدام به زورگیری از زنان می‌کرد، از سوی پلیس ورامین دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار«حوادث» ایسنا، اواخر آبان ماه امسال، مسؤول یکی از مراکز درمانی قرچک به کلانتری ۱۸ قرچک ورامین رفت و در مقابل ماموران شکایتی را اعلام کرد.

این مرد به پلیس گفت: چندی پیش شخصی با پوشیدن لباس زنانه به درمانگاه آمد و پس از مدتی رفت و آمد به اتاق‌ها به سراغ دو پرستار زن رفته و با تهدید چاقو وجوه نقد آنها را به سرقت برد و فرار کرد. پس از فرار این متهم، دو پرستار اعلام کردند که متهم، مردی ملبس به لباس زنانه بوده است.

با اعلام این شکایت، ماموران کلانتری با تشکیل پرونده، اقدامات پلیسی را برای شناسایی و دستگیری این زورگیر زن‌نما آغاز کردند و در اولین شاخه از تحقیقات، پلیس احتمال داد که این مرد زورگیر مجددا به این مرکز درمانی مراجعه می‌کند، از این رو مرکز درمانی به صورت نامحسوس تحت کنترل قرار گرفت.

مدتی از حضور پلیس در این مکان نمی‌گذشت که صبح یک روز، شخص مشکوکی با مشخصاتی مطابق با متهم زورگیر قصد ورود به درمانگاه را داشت و ماموران احتمال دادند این شخص همان زورگیر زن‌نماست. بدین تریتب به سرعت وارد عمل شده و او را دستگیر و به کلانتری ورامین منتقل کردند.

این متهم به نام «محسن ــ ن» ۲۴ ساله پس از انتقال به کلانتری با دو مالباخته مواجهه حضوری شد و هر دو پرستار موفق به شناسایی او شدند.

وی در بازجویی‌های پلیسی مدعی شد: به مواد مخدر از نوع حشیش اعتیاد دارد و برای تامین هزینه خرید مواد با پوشیدن لباس زنانه به درمانگاه‌ها و آرایشگاه‌های زنانه رفته و سپس با تهدید چاقو از زنان وجه نقد زورگیری می‌کرده است.

با اعترافات بدست آمده، وی با قرار صادره روانه زندان شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.