اعتراف تکان دهنده جوان قاتل :خواهرم را به جای شوهرش کشتم

فارس: جوان ۲۰ ساله‌ای که خواهر خود را با انگیزه ناموسی به قتل رسانده بود مدعی شد خواهر را به جای شوهرخواهرش به قتل رسانده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، عصر روز ۱۹ آذر ماه سال جاری مأموران آگاهی تهران بزرگ از به قتل رسیدن یک دختر جوان با خبر شدند.

مأموران با حضور در صحنه دریافتند فردی به نام محمد ۲۰ ساله خواهر ۲۶ ساله خود به نام گلدسته را به قتل رسانده و سپس از محل متواری شده است.

روشن بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران در تشریح حادثه و در خصوص این پرونده، گفت: با تلاش مأموران آگاهی تهران مخفیگاه محمد در رباط کریم شناسایی شد و سرانجام وی در روز ۲۲ ماه جاری در مخفیگاهش دستگیر شد.

وی ادامه داد: محمد در اعترافاتش مدعی شد شوهر گلدسته که پسر عمویش بوده است معتاد بوده و برای خرج و مخارج اعتیاد خود گلدسته را به دوستانش می‌فروخته است. وی نیز برای حفظ آبروی خانوادگی‌اش گلدسته را با روسری خفه کرده و به قتل رسانده است.

محمد در بازجویی مدعی شد شوهر گلدسته پسر عمویش بوده و ابتدا قصد داشته وی را به قتل برساند اما زمانی که شوهر گلدسته از ایران فرار می‌کند و از فساد اخلاقی خواهرش اطمینان حاصل می کند وی را به قتل می‌رساند.

وی در تشریح چگونگی به قتل رساندن گلدسته گفت: ابتدا وی را به بهانه تفریح به باغی که در آن کار می‌کردم بردم و زمانی که گلدسته در باغ مشغول قدم زدن بود به وی هشدار دادم تا از تن فروشی دست بردارد اما وی قبول نکرد و با هم درگیر شدیم و در نهایت با بستن روسری‌ به دور گردن گلدسته وی را خفه کردم.

محمد افزود: در این زمان از کار خود پشیمان شدم اما دیگر نتوانستم کاری انجام دهم ترس تمام وجودم را فرا گرفت و برای دفن کردن جسد گلدسته با برادر ناتنی خود تماس گرفته و از وی کمک خواستم و با کمک وی گلدسته را در باغ دفن کردم.

روشن افزود: در حال حاضر تحقیقات برای مشخص شدن صحت ادعای محمد در خصوص تن فروشی گلدسته ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.