همه مردان مجرد می شوند !

وب سایت ما روزنامه نگاریم

بهمن احمدی امویی

چرا ۸۰ درصد تقاضاهای طلاق توسط زنان داده می شود؟ ایا چون به گفته سرپرست شورای حل اختلاف خانواده در تهران زنان امروز نمی توانند یک تخم مرغ بپزند ، پس نمی توانند از حق طلاق هم برخوردار شوند . از سوی دیگر به نظر می رسد اعتیاد به حدی در کشور گسترده شده که خود مقامات هم آن را به عنوان یکی از واقعیت های زندگی مردم پذیرفته اند. برای همین به گفته این مقام مسئول قضایی ایران ، دیگر اعتیاد مرد نمی تواند دلیلی برای درخواست طلاق باشد .

این آقا پیشاپیش حکم قضایی خود را صادر کرده و به نظر می رسد مراجعه زنان به دادگاه برایشان فایده ای ندارد. در این شرابط زنان چه راهکاری را در پیش خواهند گرفت ؟ به راحتی می توان فهمید که در میان این ۸۰ درصد نمونه هایی از همه گروههای اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی ایران وجود دارند .

آیا پس از ۲۹ سال این دستاورد قابل دفاع است ؟

مشروح سخنان این مقام قضایی را بخوانید

یک مقام قضایی: زنان امروز تخم‌مرغ بلد نیستند بپزند، حق طلاق هم می‌خواهند !

سرپرست شورای حل اختلاف خانواده در تهران که در برنامه بحث روز رادیو تهران شرکت کرده بود، گفت: با توجه اینکه زنان هشتاد درصد متقاضیان طلاق را تشکیل می‌دهند، اگر حق طلاق رابه آنها بدهیم، همه مردها مجرد خواهند ماند !

« فریدون امیرآبادی» علت اصلی همه اختلافات خانوادگی را «توقعات نابجای زن» دانست و ده سال اول زندگی را دوران شناخت طرفین از یکدیگر خواند .

وی تاکید کرد: زنان امروز حتی توانایی پختن یک تخم مرغ را هم ندارند و اگر حق طلاق را به آنها بدهیم هیچ مردی روز خوش نخواهد دید .

سرپرست شورای حل اختلاف خانواده در تهران صدور حکم طلاق به خاطر اعتیاد مرد را « یک اصل منسوخ شده» دانست و گفت: در کشور چهار میلیون معتاد داریم در صورتی که بسیاری از اعتیادها به زندگی لطمه نمی‌زند بلکه اعتیاد باید مخل زندگی باشد، بهتر است زنان با این مسئله کنار بیایند تا مردها هم بتوانند با خیال راحت اعتیاد خود را ترک کنند.

www.amouee.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.