با هشیاری دانشجویان افشا شد :تلاش معاون دانشجویی دانشگاه زنجان برای برقراری رابطه اجباری با دختر دانشجو

کمیسیون زنان تحکیم ـ دانشجویان دانشگاه زنجان از معاونت دانشجویی این دانشگاه در حالی که قصد داشت یکی از دختران دانشجو را وادار به رابطه جنسی کند، فیلم برداری کردند.

ماجرا از آنجا آغاز شد که یکی از دختران دانشجو به یک اتهام اخلاقی به کمیته انظباطی دانشگاه احضار شد .کمی بعد معاونت دانشجویی این دانشگاه ، با تهدید این دانشجو به اخراج ، سعی کرد وی را وادار به برقراری رابطه جنسی کند اما دختر دانشجو در برابر این تهدیدها تسلیم نشد. پس از آنکه تهدیدها ادامه پیدا کرد، دختر نقشه ای برای افشای اعمال غیر اخلاقی معاون دانشجویی طرح کرد.او ساعت پنج بعد از ظهر با معاون دانشجویی در دفترش قرار گذاشت. در حالی که یک ضبط صوت با خود به همراه برده بود و دوستانش مخفیانه در حال فیلم برداری از پیشنهاد وقیحانه این مسئول دانشگاه بودند. پس از این که معاون دانشجویی پیشنهادش را تکرار کرد، دانشجویان که پشت در انتظار می کشیدند ، به دفتر او ریختند و به سوء استفاده وی از منصبش اعتراض کردند.

این تلاش برای برقراری رابطه اجباری در حالی در دانشگاه زنجان افشا شد ، که دانشگاه سهند تبریز اردیبشهت ماه را در اعتراض به برخوردارهای این چنینی مسئولینش ،در تحصن و اعتصاب غذا به سر برده بود و سال گذشته نیز رابطه اجباری مسئول حراست دانشگاه کرمانشاه با یک دختر دانشجو اعتراضات دانشجویان این دانشگاه و تشکل های دانشجویی را در پی داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.