هک مجدد سایت «کانون زنان ایرانی» پس از انتشار تازه ترین اخبارپرونده قتل زهرا بنی یعقوب

کانون زنان ایرانی : صبح امروز وب سایت کانون زنان ایرانی براثر حمله هکرها ی ناشناس که خود را هکر قرمز و مرد عنکبوتی نامبده بود،هک شد.این پایگاه اینترنتی برای چهارمین بار در طول دو سال گذشته و دومین بار در ده روز گذشته مورد حمله هکرهای ناشناس قرار گرفته است.

مشکل بوجود آمده پس از چند ساعت با تلاش مدیریت بخش فنی این سایت برطرف شد . به خاطر بروز این مشکل که در ساعت اولیه بامداد امروز-یکشنبه – اتفاق افتاد، به جای صفحه نخست کانون زنان ایرانی یک صفحه سیاه شامل پیام هکرها دیده می شد.

کانون زنان ایرانی بیش از این بارها نیز فیلتر شده است.

سایت تغییر برای برابری در باره هک این سایت خبری منتشر کرد که می خوانید:

سایت کانون زنان ایرانی برای چهارمین بار هک شد

۱۴ مهر ۱۳۸۷

تغییربرای برابری– سایت کانون زنان ایرانی به فاصله ۱۰ روز برای بار چهارم حک شد. این بار هکر های گمنام این سایت با نام “مردعنکبوتی” و “هکر قرمز” ظاهر شده اند.

به نظرمی اید رابطه مستقیمی بین انتشار خبر درباره زهرا بنی یعقوب و هکرها وجود دارد. حدود ۱۰ روز پیش وقتی سایت کانون زنان ایرانی نزدیک به سالگرد زهرا بنی یعقوب گزارشی درباره وضعیت پرونده زهرا ارائه داد هک شد و این بار نیز بعد از پوشش خبر مراسم سالگرد زهرا.

مسئولان فنی سایت کانون درحال رفع مشکل هستند
.

سایت مدرسه فمنیستی نیز در این باره خبری منتشر کرده است که می خوانید:

هک مجدد سایت «کانون زنان ایرانی» پس از انتشار اخبار مربوط به قتل زهرا بنی یعقوب

مدرسه فمینیستی: سایت کانون زنان ایرانی برای چهارمین بار مورد حمله هکرها قرار گرفت. این بار در صفحه اول پیامی به زبان انگلیسی در پس زمینه ای سیاه با این مضمون دیده می شد: «این سایت توسط هکر قرمز هک شده است.” پیامی که با یک موسیقی نیز همراهی می شد.

ژیلا بنی یعقوب، سردبیر وب ساست کانون زنان ایرانی در حالی که چند ساعت از هک این وب سایت می گذشت، گفت: «در کمتر از ده روز این دومین باری است که این سایت مورد حمله هکرها قرار گرفته است». وی همچنین گفت: «هر دوبار پس از انتشار اخباری در باره پرونده مرگ مشکوک زهرا بنی یعقوب این هک اتفاق افتاده است. شاید هکرها از روشنگری در مورد پرونده مرگ مشگوک این پزشک جوان در ستاد امر به معروف همدان بیش از حد نگران و یا عصبانی هستند. گرچه هکرها هر بار توضیح هایی متفاوت را ارائه داده اند اما شیوه هک و توضیحاتشان بیشتر روشی برای رد گم کنی و پنهان کردن هویت واقعی شان به نظر می رسد و وجه اشتراک پیام هایشان گره زدن آن با مسائل عقیدتی بوده است».

وی، اقدام آنها را شبیه دیگر روش های «نقض آزادی بیان» در ممانعت از فعالیت وب سایت های حقوق زنان توصیف کرد. گروه ها و روش هایی که هر بار خود را در ظاهری متفاوت پنهان می کنند و از هر راهی برای مانع تراشی سود می جویند، این بار آن را به حوزه های عقیدتی و مذهبی کشانده اند، شاید این روش را راهی هموارتر برای برخورد و ضربه پذیرتر کردن فعالان حوزه زنان می دانند.

آخرین خبر حاکی است که با تلاش بخش فنی سایت، کانون زنان ایرانی به حالت قبل بازگشته است.”

***

آخرین اخبار مروبط به پرونده دکتر زهرا بنی یعقوب را با کیلک کردن بر تیترها ببینید

قطره های اشک و باران بر مزار دکتر زهرا

تازه ترین تحولات پرونده دکتر زهرا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.