فراخوان زنان فلسطینی و اسرائیلی برای پایان حمله نظامی اسرائیل به غزه

کانون زنان ایرانی :کمیسیون بین المللی زنان که یکی از موسسات وابسته به سازمان ملل است با صدور بیانیه ای خواهان توقف فوری حمله نظامی اسرائیل به نوار غزه شده است . جنگی که در همین دو- سه روز زندگی بیش از ۳۲۰ نفر را گرفته است .

بنا بر اطلاعیه این سازمان بین المللی ” کشتاری که هم اکنون در غزه در جریان است فقط آتش اختلاف بین دوطرف را تشدید خواهد کرد و باقی مانده امید اندک به ایجاد صلح بین مردم اسرائیل و فلسطین را از میان خواهد برد .

موسسه بین المللی زنان وابسته به سازمان ملل از همه نهادهای بین المللی و سازمان جهانی خواسته که یک صف آرایی جهانی برای پایان دادن فوری به این اقدام بلاهت بار اسرائیل و حفاظت از شهروندان بی گناه و همینطور کاهش فجایع انسانی که هر لحظه شدت بیبشتری می گیرد ، تشکیل دهند .

این موسسه بین المللی همچنین خواسته که به دولت جدید آمریکا که به زودی بر سر کار خواهد امد فشار وارد شود تا مذاکرات صلح بین اسرائیل و فلسطین بر اساس طرح ” ابتکار صلح اعراب ” از سر گرفته شود . چرا که این تنها راه پایان دادن به اشغال و دستیابی به یک صلح پایدار بین اسرائیل و فلسطین و منطقه خاورمیانه است .

موسسه بین المللی زنان ، ائتلافی است از زنان فلسطینی ، اسرائیلی و زنان دیگر نقاط جهان که هدف آن ایجاد صلح هدفمند و پایدار بین اسرائیل و فلسطین است . این موسسه در سال ۲۰۰۵ در زیر مجموعه صندوق زنان ملل متحد تشکیل شده است.

www.nytimes.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.