قتل فجیع زن جوان در تهرانپارس

زن بارداری صبح امروز در خانه پدرش در تهرانپارس به قتل رسید.

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه امروز پسر جوانی در تماس با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ تهران از قتل خواهرش از سوی فرد یا افراد ناشناسی خبرداد.

پس از اطلاع، گروهی از ماموران کلانتری گلبرگ همراه بهروز هنرمند بازپرس کشیک قتل تهران در محل جنایت حاضر شدند.

ماموران پس از ورود به قتلگاه این زن در خیابان ۱۸۶تهرانپارس با جسد غرق در خون زن ۲۳ ساله به نام زهرا روبرو شدند که با دو ضربه چاقو به گردن و صورتش به قتل رسیده بود.

برادر مقتول که ماموران را در جریان این جنایت قرار داده بود در بازجویی به ماموران گفت: ۶ ماه قبل خواهرم به خاطر بارداربودنش به خانه ما آمد. ساعت ۸ صبح امروز پدر و دامادمان از خانه خارج شدند من ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه به خانه آمدم. ولی هر چه در زدم او در را بازنکرد. به موضوع مشکوک شدم. از روی دیوار وارد خانه شدم و با جسد خواهرم روبرو شدم.

ماموران سپس به بازرسی خانه پرداختند که با توجه به وجود آیفون تصویری در خانه و نبود آثاری از ورود به زور به محل جنایت احتمال می‌دهند قاتل با مقتول آشنایی داشته و به راحتی وارد این خانه شده است.

او با اطمینان از تنها بودن مقتول حدود ساعت ۹ صبح وارد خانه شده و پس از درگیری با مقتول و قتل او بدون سرقت محل را ترک کرده بود.

هم‌اکنون بازپرس هنرمند همراه ماموران تشخیص هویت در محل جنایت حضور داشته و در حال انجام تحقیقات در خصوص قتل این زن باردار هستند.

محمد تورنگ رئیس مرکز اطلاع رسانی تهران بزرگ نیز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس گفت: ماموران پلیس آگاهی تحقیقات خود را آغاز کرده و به زودی عامل و یا عاملان این جنایت را دستگیر می‌کنند.

وی افزود: این جنایت پیچیده‌تر از قتل سه زن در تهران نیست و پلیس تهران برای کشف راز این قتل از تمام توان خود استفاده می‌کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد، با توجه به شواهد کشف شده در محل جنایت زهرا به احتمال قوی از سوی فردی آشنا کشته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.