قتل فجيع زن جوان در تهرانپارس

زن بارداري صبح امروز در خانه پدرش در تهرانپارس به قتل رسيد.

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، ساعت 11 و 30 دقيقه امروز پسر جواني در تماس با مركز فوريتهاي پليسي 110 تهران از قتل خواهرش از سوي فرد يا افراد ناشناسي خبرداد.

پس از اطلاع، گروهي از ماموران كلانتري گلبرگ همراه بهروز هنرمند بازپرس كشيك قتل تهران در محل جنايت حاضر شدند.

ماموران پس از ورود به قتلگاه اين زن در خيابان 186تهرانپارس با جسد غرق در خون زن 23 ساله به نام زهرا روبرو شدند كه با دو ضربه چاقو به گردن و صورتش به قتل رسيده بود.

برادر مقتول كه ماموران را در جريان اين جنايت قرار داده بود در بازجويي به ماموران گفت: 6 ماه قبل خواهرم به خاطر بارداربودنش به خانه ما آمد. ساعت 8 صبح امروز پدر و دامادمان از خانه خارج شدند من ساعت 11 و 30 دقيقه به خانه آمدم. ولي هر چه در زدم او در را بازنكرد. به موضوع مشكوك شدم. از روي ديوار وارد خانه شدم و با جسد خواهرم روبرو شدم.

ماموران سپس به بازرسي خانه پرداختند كه با توجه به وجود آيفون تصويري در خانه و نبود آثاري از ورود به زور به محل جنايت احتمال مي‌دهند قاتل با مقتول آشنايي داشته و به راحتي وارد اين خانه شده است.

او با اطمينان از تنها بودن مقتول حدود ساعت 9 صبح وارد خانه شده و پس از درگيري با مقتول و قتل او بدون سرقت محل را ترك كرده بود.

هم‌اكنون بازپرس هنرمند همراه ماموران تشخيص هويت در محل جنايت حضور داشته و در حال انجام تحقيقات در خصوص قتل اين زن باردار هستند.

محمد تورنگ رئيس مركز اطلاع رساني تهران بزرگ نيز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعي فارس گفت: ماموران پليس آگاهي تحقيقات خود را آغاز كرده و به زودي عامل و يا عاملان اين جنايت را دستگير مي‌كنند.

وي افزود: اين جنايت پيچيده‌تر از قتل سه زن در تهران نيست و پليس تهران براي كشف راز اين قتل از تمام توان خود استفاده مي‌كنند.

وي در پايان خاطر نشان كرد، با توجه به شواهد كشف شده در محل جنايت زهرا به احتمال قوي از سوي فردي آشنا كشته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.