افتتاح بیش از ۸۰ سالن ورزشی ویژه بانوان در عید فطر امسال

شهردار تهران گفت: بیش از ۸۰ سالن ورزشی ویژه بانوان عید فطر امسال افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری دانشجویان ایران دکتر محمد باقر قالیباف در گردهمایی ۴ هزار نفری بانوان شاغل در شهرداری با اشاره به این که راه اندازی پارک کودکان نیز در دستور کار قرار دارد افزود: توجه به مسائل معیشتی و اشتغال زنان بویژه زنان سرپرست خانوار نیز از اولویتهای مهم کاری در شهرداری تهران است.

وی با بیان این که امنیت شغلی در شهرداری وجود ندارد و با اخم یک مدیر، فردی عوض می‌شود، این مساله را یکی از نقاط ضعف جدی در مدیریت شهری دانست و افزود: هم اکنون در شهرداری ۶ نوع استخدام وجود دارد که با هر تغییر مدیریتی و یا ساختاری، اخم یا خوشحالی مدیران و نوع رفتار افراد، شغل دیگران تحت تاثیر قرار می‌گیرد.

وی گفت: به همین دلیل بانوان نیز از امنیت شغلی در شهرداری برخوردار نیستند و این امر آنان را با مشکلات عدیده‌ای مواجه می‌کند.

شهردار تهران تصریح کرد: برای رفع این مشکل طبقه‌بندی مشاغل را در دستور کار قرار دادیم و قول می‌دهم که تا پایان امسال مشکلات مربوط به امنیت شغلی را برطرف کنیم؛ چرا که اگر مشکلات مربوط به درون شهرداری و مسائل شغلی را حل نکنیم هرگز نمی‌توانیم مشکلات شهر را حل کنیم.

وی مسائل معیشتی و مسکن کارکنان شهرداری بویژه بانوان را از دیگر مشکلات بیان کرد و افزود: کارکنان شهرداری برای گرفتن وام با مشکلات عدیده‌ای مواجهند و بعضا علی‌رغم بازنشستگی، هنوز نتوانستند مسکنی تهیه کنند.

قالیباف گفت: برای حل این مشکل نیز برنامه‌ریزیهایی انجام شده و اطمینان می‌دهم که در طول سال ۸۵ این مسائل را نیز تا حدی رفع کنیم.

وی افزود: اعتبارات مربوط به اصلاح ساختار شهرداری و طبقه بندی مشاغل در بودجه سال ۸۵ شهرداری مصوب شده و قول می‌دهم که مشکلات معیشتی و شغل کارکنان شهرداری تا پایان امسال حل شود.

شهردار تهران گفت: قول حل مشکلات به معنای این نیست که در پایان امسال هیچ مشکلی نباشد؛ اما حتما مشکلاتی معیشتی که منجر به بروز استرس و از هم پاشیدگی زندگی می‌شود حل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.