رژیم غذایی کم چرب در زنان خطر سرطان را کاهش می‌دهد

سلامت نیوز: به گفته پزشکان ،استفاده از رژیم غذایی کم چرب در زنان به حدی در کاهش بروز خطر سرطان موثر است که در برخی موارد حتی مصرف این رژیم‌ها در عرض یک هفته می‌تواند خطر برخی سرطانها را در آینده کاهش دهد.

به نقل از پایگاه خبری آسوشیتدپرس: رژیم‌های غذایی کم چرب از بروز سرطان در زنان جلوگیری می‌کند و آزمایشهای انجام شده در این زمینه نشان می‌دهد این روند جلوگیری کننده از رشد تومورهای سرطانی مختص بانوان است.

بنابراین گزارش و به گفته پزشکان استفاده از رژیم‌های غذایی کم چرب با قطع مصرف چربی‌ها در مواد غذایی شکل بگیرد. به طور قطع خطر بروز سرطان در زنان را از بین نمی‌برد و نتایج تحقیقات انجام شده از تاثیر ۶۶ درصدی رژیم غذایی در کاهش سرطان حکایت می‌کند.

یادآور می‌شود: هورمونهایی که بواسطه تغییر رژیم غذایی ایجاد می‌شوند نقش مهمی را در مقابله با برخی سرطانها ایجاد می‌کند به طوریکه فقط در عرض یک هفته ممکن است تاثیرگذار باشد.

به گفته پزشکان ،استفاده از رژیم غذایی کم چرب در زنان به حدی در کاهش بروز خطر سرطان موثر است که در برخی موارد حتی مصرف این رژیم‌ها در عرض یک هفته می‌تواند خطر برخی سرطانها را در آینده کاهش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.