رژيم غذايي كم چرب در زنان خطر سرطان را كاهش مي‌دهد

سلامت نیوز: به گفته پزشكان ،استفاده از رژيم غذايي كم چرب در زنان به حدي در كاهش بروز خطر سرطان موثر است كه در برخي موارد حتي مصرف اين رژيم‌ها در عرض يك هفته مي‌تواند خطر برخي سرطانها را در آينده كاهش دهد.

به نقل از پايگاه خبري آسوشيتدپرس: رژيم‌هاي غذايي كم چرب از بروز سرطان در زنان جلوگيري مي‌كند و آزمايشهاي انجام شده در اين زمينه نشان مي‌دهد اين روند جلوگيري كننده از رشد تومورهاي سرطاني مختص بانوان است.

بنابراين گزارش و به گفته پزشكان استفاده از رژيم‌هاي غذايي كم چرب با قطع مصرف چربي‌ها در مواد غذايي شكل بگيرد. به طور قطع خطر بروز سرطان در زنان را از بين نمي‌برد و نتايج تحقيقات انجام شده از تاثير 66 درصدي رژيم غذايي در كاهش سرطان حكايت مي‌كند.

يادآور مي‌شود: هورمونهايي كه بواسطه تغيير رژيم غذايي ايجاد مي‌شوند نقش مهمي را در مقابله با برخي سرطانها ايجاد مي‌كند به طوريكه فقط در عرض يك هفته ممكن است تاثيرگذار باشد.

به گفته پزشكان ،استفاده از رژيم غذايي كم چرب در زنان به حدي در كاهش بروز خطر سرطان موثر است كه در برخي موارد حتي مصرف اين رژيم‌ها در عرض يك هفته مي‌تواند خطر برخي سرطانها را در آينده كاهش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.