وبلاگ کمپین رشت هم به تریبون های کمپین افزوده شد

تغییر برای برابری : درآستانه سالگرد کمپین یک میلیون امضا برای تغییر قوانین تبعیض آمیز تریبون مجازی دیگری به رسانه های کمپین افزوده شد. سایت کمپین رشت در روز ۵ شهریور فعالیت خود را آغاز کرد.

در اولین مطلب منتشر شده در این سایت ضمن اشاره به تجمعات مسالمت آمیز زنان در ۲۲ خرداد ۱۳۸۴ و ۲۲ خرداد ۱۳۸۵ به نحوه و دلایل شکل گیری کمپین در پرداخته شده است . همچنین گزارشی هم از فعالیت کمپین در رشت آمده است:«در ۲۷بهمن ۸۵ اولین کارگاه کمپین در رشت با حضور اموزشگرانی از کمیته ی اموزش کمپین تهران برگزار شد .روز قبل از برگزاری این کارگاه یکی از فعالین کمپین در رشت تلفنی به اداره ی اطلاعات احضارو از نامبرده درخواست لغو کارگاه شد که پذیرفته نشد و کمپین در رشت فعالیت خود را آغاز نمود .حدود ۳۰۰۰امضا ؛برگزاری چندین کارگاه اموزشی توسط اموزشگران در رشت ؛ ارائه مطالب و مقالات در سایت تغییر برای برابری و راه اندازی وبلاگ کمپین رشت از دستاوردهای این چند ماه فعالیت اعضای کمپین در رشت بوده است …»

به مناسبت سالگرد کمپین روزهای پنجم و ششم در رشت نشست هایی درباره نقد و بررسی کمپین نیز برگزار شد هرچند شب قبل از این نشست نیز همچون گذشته آنها با تلفن های تهدید آمیز روبه رو بودند.

سایت کمپین رشت را می توانید در این نشانی ببینید:

http://wechangerasht.blogfa.com/

تغییر برای برابری ورود سایت دیگری را به رسانه های کمپین خوشامد می گوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.