لب تاپ سوسن طهماسبی را گرفتند و به دادگاه احضارش کردند

کانون زنان ایرانی: صبح دیروز ماموران نهاد ریاست جمهوری کامپیوتر شخصی (لب تاپ )سوسن طهماسبی، فعال حقوق زنان را در حالی که برای انجام سفری قصد خروج از کشور را داشت ضبط کرده و با خود بردند.

طهماسبی با اعلام این خبر افزود:” من از این ماموران که لباس شخصی به تن داشتتند کارت شناسایی و حکم تفتیش کامپیوتر را درخواست کردم که آن ها از ارایه حکم تفتیش و کارت شناسایی خودداری کردند.”

این فعال حقوق زنان افزود:” تنها چیزی که به من دادند رسید دست نویسی بود که بدون هیچ سربرگی نوشته شده بود. آنها از من خواستند تا روز پنجشنبه برای گرفتن کامپیوترم به فرودگاه مراجعه کنم .”

به گفته طهماسبی ماموران تاکید داشتند که وی ممنوع الخروج نیست و پروازش توسط آنها کنسل نشده است. ماموران در حالی این جملات را می گفتند که با در دست داشتن پاسپورت وی، عملا مانع خروج طهماسبی از ایران شدند.

سوسن طهماسبی افزود: ” نکته جالب این که برگ بلیط مبدا من پس از دریافت کارت پرواز پاره نشده بود و این ماموران پس از عبورم از گیت گذرنامه جلوی مرا گرفتند.”

این اتفاقات در حالی رخ داده که برگ احضاریه سوسن طهماسبی به دادگاه صبح دیروز در حالی که او در خانه حضور نداشته به همسایه اش تحویل داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.