احضار ۸ نفر از دختران دانشجوی پلی تکنیک به کمیته انضباطی

خبرنامه امیرکبیر: در پی برگزاری جلسه پرسش و پاسخ دختران دانشجوی ساکن یکی از خوابگاه های دانشگاه امیرکبیر با مدیرکل دانشجویی این دانشگاه، ۸ نفر از این دانشجویان به کمیته انضباطی احضار شدند.

به گزارش خبرنامه امیرکبیر فراهانی، مدیرکل فرهنگی دانشگاه، از چندی پیش با حضور در خوابگاه دختران دانشجو، ایشان را در مورد روابط دوستی شان مورد بازخواست قرار می داد. فراهانی همچنین دستور داده بود هر شب در خوابگاه های دخترانه حضور و غیاب به عمل آید و دانشجویان که بدون اعلام قبلی در خوابگاه حضور ندارند به کمیته انضباطی احضار شوند.

دختران دانشجوی ساکن خوابگاه ناجیان در اعتراض به این رفتارها و دیگر سیاست های محدودکننده اداره کل فرهنگی هفته گذشته، ضمن تجمع در صحن خوابگاه نسبت به عملکرد مدیرکل فرهنگی دانشگاه اعتراض کردند. که این تجمع کوچک به برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با فراهانی، مدیرکل دانشجویی، دانشگاه انجامید.

پس از برگزاری این جلسه پرسش و پاسخ، کمیته انضباطی ۸ نفر از دانشجویانی که در این جلسه انتقادات تندی را علیه فراهانی مطرح کرده بودند، را احضار کرد و اتهام بر هم زدن نظم دانشگاه و خوابگاه را به ایشان تفهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.